Yanosik uruchamia Autoplac – serwis z darmowymi ofertami sprzedaży samochodów

Dodane: 15.04.2020

Kasia Krogulec

Udostępnij:

Yanosik poinformował właśnie, że uruchamia platformę Autoplac. Jest to serwis, dzięki któremu właściciele samochodów mogą za darmo dodać ogłoszenie, kiedy chcą sprzedać samochód, a osoby zainteresowane kupnem auta bezpłatnie przejrzą oferty.
Aplikacja jest skierowana do właścicieli samochodów oraz firm zajmujących się handlem autami. Autoplac jest dostępny dla smartfonów z systemem Android oraz iOS.

Darmowe ogłoszenia

Poza standardowymi informacjami w ogłoszeniu będzie trzeba zamieścić również zweryfikowany numer VIN oraz datę i wynik ostatniego badania technicznego pojazdu.

Jeśli chcemy wystawić auto na sprzedaż, musimy pobrać najnowszą wersję aplikacji. Później należy zeskanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego. W ten sposób w ogłoszenie automatycznie pojawią się najważniejsze parametry techniczne auta. Ogłoszenia można też dodawać ręcznie.

Następnie klikamy zakładkę „Auto” i wybieramy opcję „Sprzedaj/Kup auto”. Kolejno uzupełniamy formularz. Ogłoszenia można zamieszczać bezterminowo. Oferty sprzedaży samochodów można również znaleźć na stronie autoplac.pl.

– W ostatnim czasie docierały do nas liczne zgłoszenia od użytkowników o tym, że nie ma w sieci miejsca z darmowymi ogłoszeniami o sprzedaży aut, które jednocześnie zawierałyby rzetelne parametry techniczne. Między innymi dlatego zdecydowaliśmy się ruszyć z nowym projektem będącym odpowiedzią na potrzeby osób sprzedających samochody, jak i poszukujących nowszych pojazdów – mówi w komunikacie prasowym Paweł Bahyrycz z Yanosika.

YU – polisy komunikacyjne

Autoplac to nie pierwszy projekt Yanosika, który ma na celu zaoferowanie użytkownikom dodatkowych wartości. Jakiś czas temu, firma zaproponowała wspólnie z towarzystwem ubezpieczeniowym Hestia polisy komunikacyjne YU. Podczas sprzedaży tych ubezpieczeń wykorzystywane są dane o stylu jazdy kierowców, zbierane za pomocą aplikacji Yanosik. Ubezpieczenie YU jest skierowane tylko dla wybranych kierowców, użytkowników aplikacji, którzy jeżdżą bezpiecznie i wykazują się zrozumieniem przepisów oraz ich przestrzeganiem.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem