Z Mamfirme otworzysz swoją stronę internetową. Od ręki, w pięć minut

Dodane: 02.11.2016

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Użytkownicy Mamfirme utworzyli już kilkadziesiąt tysięcy stron. Zajęło im to zaledwie kilka minut, a to za sprawą prostego kreatora i setek gotowych szablonów. Zobacz, jak dzięki temu narzędziu możesz szybko utworzyć stronę swojego startupu.

Prosty kreator

Tomasz Białobrzeg wcześniej pracował w portalu nk.pl, w którym był dyrektorem ds. IT. Jego dzisiejszy wspólnik Krzysztof Kącki pracował w Siemensie, a gdy obaj postanowili zrezygnować z etatów, zajęli się pracą nad narzędziem do szybkiego tworzenia stron internetowych. Chcieli ułatwić wszystkim ten proces i stworzyli Mamfirme.

– Początkowo narzędzie było kierowane głównie do małych i średnich firm, które chciałyby całościowo zaistnieć w internecie tj. założyć stronę www, ale mieć też od razu możliwość promowania swoich usług – mówi Tomasz Białobrzeg, współtwórca kreatora. Z czasem jednak okazało się, że z jego kreatora stron zaczęły korzystać szkoły, gminy i różnego rodzaju organizacje z Polski.

Strona www w 5 minut

Klientów przekonuje prostota działania, bo obsługa narzędzia do tworzenia stron www jest bardzo intuicyjna i pozwala na stworzenie jej nawet w pięć minut. A to wszystko za sprawą dostępnych szablonów stron internetowych. Dzięki nim nie musimy wydawać pieniędzy na grafika i czekać na przygotowanie skomplikowanej strony. Z Mamfirme zrobimy to samodzielnie.

– Wszystkich stron, tych także na próbę, nasi użytkownicy założyli kilkadziesiąt tysięcy. U nas jednak nie ma możliwości posiadania darmowej strony, bo po darmowym okresie próbnym klient musi się zdecydować czy opłaci stronę czy z niej zrezygnuje – dodaje jeden z założycieli. Użytkownicy, którzy tylko z ciekawości założyły stronę najczęściej rezygnują. Reszta użytkowników została i opłaca abonament. Takich klientów jest obecnie kilka tysięcy.

Dla “zielonych”

Jak założyć swoją stronę www? – Wystarczy wybrać gotową stronę z listy dostępnych przykładów, a potem zastąpić przykładowe treści własnymi tekstami czy zdjęciami. I gotowe – przekonuje Tomasz Białobrzeg. Mamfirme daje możliwość wyboru z ponad tysiąca dostępnych i gotowych projektów, które możemy dostosować do swoich potrzeb.

Możemy zmienić zdjęcie, które pojawia się na samej górze strony, jej tytuł, podtytuł, stronę kontaktową czy dodać wszystkie treści dostępne z poziomu strony. Wydaje się proste? Bo takie jest. – Strony u nas zakładają osoby całkowicie “zielone” pod kątem internetu, bo używanie kreatora jest dziecinnie proste. Wystarczy wybrać gotową stronę i gotowe. Prościej się nie da – dodaje założyciel Mamfirme.

Wszystko w jednym

Dużą popularnością, oprócz kreatora stron, cieszy się również usługa pozycjonowania w wyszukiwarkach, dzięki czemu nasza firma może znaleźć się wysoko na liście i przyciągnąć więcej użytkowników. – Sama strona www to nie wszystko, trzeba się jeszcze promować żeby zdobyć klientów. Dlatego świadczymy usługę pozycjonowania w linkach sponsorowanych AdWords – mówi Krzysztof Kącki, współzałożyciel Mamfirme.

Czym ten kreator stron różni się od innych dostępnych na rynku? – Tym, że nasza usługa to taki pakiet “all in one”, czyli strona www + reklama w Google + firmowa poczta e-mail. Wszystko dostępne bez konieczności zatrudniania informatka czy osoby od marketingu ponieważ obsługa IT i marketingiem zajmujemy się my – mówi Krzysztof Kącki.

Nowości

Kreator stron nadal jest rozwijany, aby ciągle spełniać wymagania użytkowników. Dlatego też wdraża nowe funkcje. – Obecnie pracujemy nad nowszą wersją kreatora, który będzie równie prosty w użyciu jak obecny, ale będzie pozwalał na stworzenie strony responsywnej, czyli dopasowanej do tabletów i smartfonów.  Chcemy też powiększyć ilość gotowych wzorów stron i bardziej je unowocześnić – zapewnia Tomasz Białobrzeg.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem