Z mytaxi pojedziesz o połowę taniej. Promocja potrwa tylko do połowy maja

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Lutowa akcja mytaxi „Warszawskie taksówki o połowę taniej” okazała się wielkim sukcesem. W związku z tym firma przeprowadzi podobną akcję, która potrwa dwa tygodnie, od 4 do 17 maja i będzie obowiązywać wszystkie kursy z „Płatnością przez aplikację”.

Mytaxi, wiodąca w Europie aplikacja do zamawiania taksówek, uruchamia dziś globalną promocję – wszyscy użytkownicy, którzy w dniach 4-17 maja zamówią i zapłacą za kurs przez aplikację, zapłacą o połowę mniej. Dla warszawiaków oznacza to opłatę początkową w wysokości 4 zł oraz stawkę za km od 90 gr do 1,20 zł.

Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi, wyjaśnia – Chcemy, aby akcja „50% mniej” była zachętą dla użytkowników mytaxi do korzystania z funkcji „Płać przez aplikację”. W Polsce opcja ta jest dostępna od grudnia 2013 roku i jest to jedna z najbardziej popularnych opcji płatności wśród naszych stałych użytkowników. Każdy kto raz przekona się jakie to łatwe i wygodne, nie wróci już do płacenia gotówką.

W Warszawie akcja po raz pierwszy została przeprowadzona w lutym tego roku. Wówczas sukces akcji był ogromny – płatności bezgotówkowe stanowiły 80% wszystkich płatności (dla porównania przed akcją było to 40%), a całkowita liczba przejazdów wzrosła aż 5 razy.

Aby skorzystać z promocji należy:

1. Ściągnąć bezpłatną aplikację mytaxi na iOS, Android lub Windows Phone.

2. Zarejestrować w aplikacji wybrany sposób płatności: kartę VISA, MasterCard lub konto PayPal.

3. Zamówić taksówkę wybierając opcję „Płać przez aplikację”.

Po zakończeniu kursu taksówkarz zainicjuje proces płatności wprowadzając na swoim smartfonie cenę za przejazd zgodnie ze wskazaniem taksometru. Sekundę później cena wyświetli się na smartfonie pasażera w celu zatwierdzenia jej kodem PIN. Zniżka 50% zostanie naliczona automatycznie. Cały proces płatności odbywa się w sposób bezpieczny i przejrzysty w ciągu kilku sekund.

Promocja obowiązuje w ponad 40 miastach, w których mytaxi jest dostępne, w tym m.in. w Berlinie, Barcelonie, Madrycie, Zurychu czy Waszyngtonie, i pozwala na wykonanie w dniach 4-17 maja nieograniczonej liczby kursów z „Płatnością przez aplikację”.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na specjalnie utworzonej stronie: mytaxi.com/50.

fot. materiały prasowe