Z Product Hunta: Dodaj notatkę głosową do artykułu i wyślij link znajomym

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Przeczytałeś w sieci interesujący artykuł i chcesz jego treścią podzielić się ze znajomymi? Temu właśnie służy Larynx, aplikacja, która wczoraj pojawiła się na Product Huncie. Oprócz linku możesz również dodać notatkę głosową, którą odsłuchają odbiorcy wiadomości.

Artykuł jest pierwszym z cyklu „Z Pruduct Hunta”. W serii tej będziemy opisywać projekty, które niedawno zadebiutowały w wyżej wymienionym serwisie i cieszą się zainteresowaniem internautów. 

Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie, program poprosi nas o udostępnienie mikrofonu i dodanie przycisku „Open in larynx” w przeglądarce internetowej. W tej z kolei wystarczy uruchomić magazyn, wybrać artykułu i podzielić się jego treścią ze znajomymi klikając na wcześniej wspomnianą ikonę.

Larynx odczyta wówczas tekst, w którego górnej części pojawi się niewielka, czerwona ramka. Służy ona do zaznaczania fragmentu publikacji i wykonywania zrzutów ekranu.

Po kliknięciu na nią przejdziemy do kolejnego ekranu, gdzie zobaczymy ikonę mikrofonu. Przytrzymując ją przez chwilę możemy nagrać notatkę głosową, która zostanie dodana do artykułu. Wówczas nie pozostaje nic innego, jak podzielić się treścią publikacji ze znajomymi. Wybierając zakładkę „Share via other apps” możemy przesłać link do tekstu np. za pośrednictwem e-mail, lub SMSa.

W zależności od urządzenia, na którym odbiorca odczyta naszą wiadomość, jej widok nieco się różni. W przypadku smartfonów wyświetli się pełna treść artykułu, którą możemy przewijać, a także nagrany komentarz.

Natomiast jeśli chodzi o komputery to również będziemy mogli odsłuchać notatkę głosową, przy czym nie zobaczymy całego artykułu, a jedynie zrzut ekranu z wybranym wcześniej fragmentem oraz link, którzy przekieruje odbiorców na daną stronę internetową.

Jeśli uważasz, że Larynx jest przydatnym narzędziem możesz bezpłatnie pobrać je stąd:

Google Play

App Store

Strona główna projektu