Z Ubera korzysta już milion polskich użytkowników

Dodane: 19.04.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Aplikacja Uber ma w Polsce już milion zarejestrowanych użytkowników. W ciągu niespełna 3 lat obecności na polskim rynku Uber udostępnił swoje usługi w 7 polskich aglomeracjach – Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Konurbacji Śląskiej.

fot. materiały prasowe 

– Dziękujemy milionowi polskich użytkowników za zaufanie, którym nas obdarzyli – w ciągu niespełna 3 lat obecności na polskim rynku Uber stał się najpopularniejszą aplikacją do zamawiania przejazdów. Użytkownicy Ubera zwracają uwagę na bezpieczeństwo, wygodę i przystępną cenę, a nas cieszy, że ponad 95% z nich jest zadowolonych z korzystania z aplikacji – mówi Kacper Winiarczyk, dyrektor generalny Ubera w Polsce. 

Popularność aplikacji jest związana z dużą akceptacją nowych technologii wśród młodych Polaków. Przedstawiciele pokolenia Ubera nie wyobrażają sobie życia bez internetowych aplikacji i przyznają, że dają im one poczucie bezpieczeństwa. Aż 72% młodych Polaków z największych miast za bardziej wiarygodny sposób naliczania opłaty za przejazd uważa wskazanie nawigacji GPS niż wskazanie taksometru, a prawie 60% z nich bardziej ufa weryfikacji kierowcy w aplikacji mobilnej niż identyfikacji kierowcy w pojeździe. 

Aplikacja Uber jest obecna w Polsce od 2014 roku i szybko stała się jednym z najczęściej wybieranych sposobów poruszania się po dużych miastach. Aplikację zna prawie 90% millenialsów z największych polskich miast – Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi oraz miast wchodzących w skład Konurbacji Śląskiej. Od lutego 2017 roku warszawiacy mogą korzystać z aplikacji UberEATS, która umożliwia zamawianie posiłków z ponad 300 stołecznych restauracji. 

Z okazji osiągnięcia miliona użytkowników Uber przygotował specjalną promocję i zwiększył wartość kodu polecającego z 15 do 30 zł. Więcej informacji na temat programu kodów polecających: http://t.uber.com/milion

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem