Za nami kolejna edycja Pipeline Summit

Dodane: 13.02.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Tematyka styczniowego Pipeline Summit wróciła do korzeni. Sprzedaż B2B w kanałach online była tematem wiodącym podczas wydarzenia organizowanego przez infoShare w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

W agendzie znalazły się prelekcje na temat automatyzacji procesów marketingowych, personalizacji komunikatów i skutecznych metod analityki sprzedaży. Na widowni znalazło się 150 specjalistów i menadżerów sprzedaży. Organizatorzy szykują już kolejne spotkanie dla specjalistów sprzedaży B2B online

Wartościowa wiedza od specjalistów w branży

Pierwszy raz, na zaproszenie organizatorów Pipeline Summit, do Polski przylecieli Brennan Dunn (RightMessage), Stephen Lowisz (21LEAP), a także Jack Moberger (Appcues). Amerykanie dzielili się wiedzą o zaawansowanych metodach personalizacji, sposobach domykania sprzedaży, a także o mapowaniu drogi klienta w celu prześledzenia transakcji online.

Na scenie zaprezentowali się również Kasia Michalak (Bee Talents), Agata Mroczkowska  (Booksy), Bartosz Majewski (Casbeg) czy Michał Korba (User.com).  Tematyka prelekcji dotykała różnych aspektów sprzedaży online, choć – jak wynika z ankiet organizatorów – największą popularnością cieszyły się wystąpienia dotyczące personalizacji komunikacji oraz automatyzacji procesów sprzedaży i marketingu. Zgodnie z tymi trendami, to właśnie tym obszarom poświęcona zostanie kolejna edycja konferencji.

Nowości podczas Pipeline Summit 2019

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem