Za Oceanem powstał nowy serwis zakupów grupowych

za oceanem powstal nowy serwis zakupow grupowych
Udostępnij:
MarkDown.com to kolejny projekt typu "daily deals website". Za startupem stoi firma Mercury Radio Arts, która należy do Glenna Becka - kontrowersyjnego komentatora Fox News. Twórca serwisu wsławił się m. in. nazwaniem prezydenta Baracka Obamy rasistą.

MarkDown.com to kolejny projekt typu daily deals website. Za startupem stoi firma Mercury Radio Arts, która należy do Glenna Becka - kontrowersyjnego komentatora Fox News. Twórca serwisu wsławił się m. in. nazwaniem prezydenta Baracka Obamy rasistą.

Zniżki na produkty i usługi będą realizowane w przypadku, gdy zbierze się odpowiednia ilość chętnych w określonym czasie. Pierwszym "dealem" prezentowanym przez MarkDown.com jest kupon o wartości 20 dolarów na produkty Chocolate.com, który można nabyć za 50% wartości. MarkDown.com posiada również program partnerski. W przypadku gdy użytkownik skutecznie zachęci inną osobę do kupna danego kuponu, otrzymuje dodatkowe 10% zniżki.

Jak widać, za Oceanem moda na zakupy grupowe nie mija. Na naszym rodzimym podwórku również. Co więcej, po pierwszej fali wysypu serwisów grupowych w Polsce, np. CityDeal.pl (Groupon), MyDeal.pl, FastDeal.pl, SweetDeal, Gruper.pl i kilka lub kilkanaście innych, możemy zaobserwować nadejście kolejnych projektów tego typu. Najpierw swoje nowe dziecko (Citeam.pl) wypuściło na rynek Allegro. Ostatnio wystartował także Ruszaj.pl od o2, a lada dzień Agora zacznie oferować zniżki na HappyDay.pl. Nieoficjalnie mówi się, że podobne plany mają najwięksi gracze w branży internetowej w Polsce, jak choćby Onet.

Czy w tym szaleństwie jest metoda?

źródło: mashable.com