Żabka i Kozminski Business Hub poszukują startupów pozytywnego wpływu

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Żabka i Kozminski Business Hub poszukują startupów pozytywnego wpływu

Udostępnij:

To ostatni dzwonek, żeby wziąć udział w programie akceleracyjnym Startup Impact Program organizowanym przez Żabkę i Kozminski Business Hub. Rekrutacja potrwa tylko do 20 kwietnia. Chcesz wziąć w niej udział? Pospiesz się!

Startup Impact Program to specjalna edycja programu akceleracyjnego realizowanego przez Żabkę i Kozminski Business Hub. Do udziału w niej organizatorzy zapraszają startupy pozytywnego wpływu, czyli takie, które chcą zmienić świat na lepsze.

O jakich obszarach mowa? Poniższych pięciu:

  1. FoodTech – alternatywy dla odzwierzęcych produktów spożywczych i roślinne zamienniki żywności.
  2. Zrównoważony rozwój – innowacyjne rozwiązania i technologie pozwalające na redukcję odpadów żywnościowych, poprawę jakości powietrza w miastach oraz wychwytywanie i neutralizację dwutlenku węgla z powietrza.
  3. Opakowania biodegradowalne – alternatywy dla tworzyw sztucznych nadające się do recyklingu lub kompostowania w przypadku opakowań jednostkowych gotowych do spożycia lub odgrzewanych produktów spożywczych.
  4. Dobre zdrowie i jakość życia – rozwiązania przyczyniające się do poprawy samopoczucia dzieci i młodzieży, ze szczególnym naciskiem na zdrowie psychiczne i równowagę emocjonalną oraz ułatwiające usamodzielnienie się i start na rynku pracy młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym.
  5. Odpowiedzialna przedsiębiorczość – rozwój umiejętności przedsiębiorców na rzecz nowoczesnej gospodarki.

Co istotne, startupy zainteresowane udziałem w Startup Impact Program nie muszą być na zaawansowanym etapie rozwoju, np. mieć klientów. Organizatorzy oczekują jedynie, aby chętni posiadali prototyp lub MVP rozwiązania, a także, by dobrze wiedzieli, do kogo kierują swój produkt lub usługę, czyli znali swoją grupę docelową.

Jeśli o Tobie mowa, zgłoś się. A możesz to zrobić za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj.

Dlaczego warto wziąć udział w Startup Impact Program?

Program akceleracji organizowany przez Żabkę i Kozminski Business Hub to coś więcej niż pieniądze. To przede wszystkim ścieżka szybkiego rozwoju, możliwość przetestowania swojego rozwiązania w strukturach Żabki i nawiązania stałej, komercyjnej współpracy z największą siecią sklepów typu convenience w kraju. To również:

  • Mentorskie wsparcie – w trakcie akceleracji będziesz rozwijać projekt pod okiem ekspertów z Żabki i Kozminski Business Hub.
  • Większa skala działania – w trakcie akceleracji Twój projekt zmieni się na lepsze, zostanie przetestowany w Żabce, a potem rozdystrybuowany na większą skalę. Takie możliwości daje współpraca z jedną z najszybciej rozwijających się sieci sklepów typu modern convenience w Europie.
  • Cenne kontakty – akceleracja to także networking. W jej trakcie masz szansę nawiązać kontakty z partnerami biznesowymi, z którymi współpracują Żabka i Kozminski Business Hub.
  • Poprawa wizerunku i wiarygodności – biorąc udział w Startup Impact Program, zwiększysz swoją rynkową wiarygodność, dzięki czemu po zakończeniu akceleracji będzie Ci łatwiej nawiązać współpracę z innymi podmiotami.

To co? Zainteresowany udziałem w Startup Impact Program? Zgłoś się! Masz czas do 20 kwietnia. Formularz znajdziesz tutaj.

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Żabka