Zagłosuj na Polaków w TNW Startup Awards!

Dodane: 21.01.2013

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Startup roku, najlepszy współtwórca, najlepsza aplikacja webowa, najlepsza aplikacja mobilna, najlepszy design, najlepszy startup branży e-commerce oraz najlepszy inwestor, bądź fundusz inwestycyjny. To kategorie, w których możecie głosować na polskie projekty. Jak to zrobić?

Startup roku, najlepszy współtwórca, najlepsza aplikacja webowa, najlepsza aplikacja mobilna, najlepszy design, najlepszy startup branży e-commerce oraz najlepszy inwestor, bądź fundusz inwestycyjny. To kategorie, w których możecie głosować na polskie projekty. Jak to zrobić i dlaczego warto?

fot. thenextweb.com

Od kilku dni mamy szansę głosować na nasze ulubione startupy z Polski w konkursie TNW Startup Awards. Po co? Aby nagrodzić ich twórców za swoją pracę i wkład w promowanie danej idei. Jeśli uważamy, że ludzie tworzący dany startup robią naprawdę świetne rzeczy, to mamy okazję ich za to wynagrodzić. TNW Startup Awards, to ogólnoświatowy konkurs, w którym wyłania się najlepsze startupy danego kontynentu. Od 13 stycznia do 4 lutego trwa zbieranie głosów na startupy z Europy. My polecamy głosować na te stworzone w Polsce. Jak to zrobić?

Wystarczy wejść na tę stronę i w odpowiednich kategoriach podać link do strony www, bądź do Twittera danego startupu, czy osoby. To wszystko. Jeśli nie znamy odpowiednich startupów do wszystkich kategorii, to możemy zostawić pola puste. W pierwszej rundzie, która właśnie trwa nominujemy ciekawe startupy w poszczególnych kategoriach. W drugiej jury TNW wyłoni 5 najlepszych przedstawicieli każdej z kategorii. Następnie przechodzimy do głównego głosowania, dzięki czemu czytelnicy wybiorą najlepszy polski startup konkursu Polish Startup Awards.

Nagrodą dla twórców startupów będzie zaproszenie na specjalnie zorganizowany meetup z czytelnikami thenextweb.com, inwestorami i ludźmi z branży.

[Aktualizacja 6.02]

Dzięki Wam wybrano już startupy, które powalczą o tytuł najlepszego w danej kategorii. Przypominamy również, że oprócz głosowania na startupy możemy głosowań na najlepszego inwestora, bądź współtwórcę.

Wejdźcie na stronę konkursową i wybierzcie najlepszych.

Zachęcamy do głosowania!