„Zagraj o mentoring” – konkurs dla startupów szukających wiedzy. Weź udział

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

zagraj o mentoring

Udostępnij:

Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości inQUBE oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zapraszają innowacyjne zespoły do udziału w siódmej edycji konkursu „Zagraj 
o mentoring”. Jego zwycięzcy otrzymają zaproszenie do programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka oraz miejsce na studiach podyplomowych Startup Excellence, organizowanych przez UEW.

Konkurs skierowany jest do firm, jak i nieformalnych jeszcze zespołów, które pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami. Co istotne, opracowywany produkt lub usługa powinny być już przynajmniej na etapie prototypu gotowego do komercjalizacji.

Jak aplikować?

Twórcy chcący wziąć udział w konkursie powinni do 06.06.2023 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na tej stronie internetowej.

Elementem aplikacji jest także prezentacja, w której przedstawiony zostanie zespół oraz opracowywane rozwiązanie wraz z wytłumaczeniem na czym polega jego innowacyjność i na jaki problem jest ono odpowiedzią.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, kapituła konkursu wybierze te, które zakwalifikują się do etapu finałowego. Kryteriami oceny będą m.in. przyjęty model biznesowy oraz poziom innowacyjności. Finaliści otrzymają szansę na zaprezentowanie swojego pomysłu przed członkami kapituły.

Finał „Zagraj o mentoring”

Finał tegorocznej edycji „Zagraj o mentoring” odbędzie się 20.06.2023 roku, w siedzibie Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości inQUBE, znajdującego się na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W 2022 roku laureatem konkursu został startup Trasee, pracujący nad algorytmami uczenia maszynowego, które znajdują zastosowanie w inteligentnej analizie obrazu z kamer CCTV.