Zainwestuj w drony

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Dron Academy zajmująca się wykorzystaniem statków bezzałogowych do celów komercyjnych dostępna jest już dla inwestorów na portalu crowdfundingu udziałowego Crowdcube.pl. Właściciel projektu, Wojciech Brodziak, chce pozyskać 120 tys. złotych w zamian za 35% udziałów w swoim przedsięwzięciu. 

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Oferta Dron Academy stanowi możliwość zostania wspólnikiem w spółce z dynamicznie rozwijającej się branży UAV (ang. unmanned aerial vehicle). Z raportu „Global UAV Market 2013 – 2018” wynika, że globalny rynek usług UAV będzie rósł, by w 2023 roku osiągnąć wartość 114,7 mld dolarów. 

Dron Academy  wykorzystuje drony, tj. statki bezzałogowe do filmowania i fotografii z powietrza. Firma obsługuje między innymi branże związane z nieruchomościami, rolnictwem czy budownictwem. Nakręcone materiały sa wykorzystywane przez zleceniodawców Dron Academy w celach promocyjnych i analizy inwestycji. 

W związku z bardzo szybkim rozwojem rynku pozyskane na Crowdcube.pl środki przeznaczymy na rozszerzenie działalności o tworzenie ortofotomap 2D i 3D m.in. dla budownictwa, rolnictwa oraz przemysłu. W dalszych planach przedsiębiorstwa jest stworzenie statku bezzałogowego, który wykonywałby swoją pracę w autonomiczny sposób. Wszelkie zdobyte informację przez drona przesyłane będą prosto do klienta – powiedział Wojciech Brodziak, Dron Academy.

Standardowy czas prezentowania oferty dla inwestorów w serwisie Crowdcube.pl to 60 dni. Wspólnikiem Dron Academy można zostać rejestrując się na Crowdcube.pl i inwestując już 100 zł – tyle wynosi minimalna kwota inwestycji, czyli cena jednego udziału w spółce z o.o.