Zakończyło się Cisco Innovation Days

zakonczylo sie cisco innovation days
Udostępnij:
1 i 2 kwietnia w Warszawie odbyło się Cisco Innovation Days – spotkanie najciekawszych polskich start-upów z inżynierami Cisco Systems Polska.

1 i 2 kwietnia w Warszawie odbyło się Cisco Innovation Days – spotkanie najciekawszych polskich start-upów z inżynierami Cisco Systems Polska.

Każdy z zaproszonych przez Cisco start-upów prezentował swoje dotychczasowe osiągnięcia biznesowe, demonstrował swoje innowacyjne rozwiązania i opowiadał o trudach przechodzenia z fazy koncepcji do fazy realizacji pomysłu. W spotkaniu wzięły udział firmy, których produkty osiągają już sukcesy i takie, które dopiero zaczęły swój biznes. Z jednej strony całkiem doświadczeni przedsiębiorcy, z drugiej - studenci, których projekty zdobywają nagrody w międzynarodowych konkursach.

W spotkaniu wzięli też udział inżynierowie Cisco – specjaliści w dziedzinie sieci, a także osoby odpowiedzialne w firmie za rozwój nowego biznesu, poszukujące produktów, aplikacji, modeli komercyjnych, które mogą być komplementarne z portfolio produktowym Cisco.

Chcemy, aby spotkania w ramach Cisco Innovation Days stały się cykliczne i były platformą do wymiany doświadczeń, wzajemnych inspiracji i dyskusji o nietuzinkowych zastosowaniach technologii w naszym życiu prywatnym i biznesie – powiedział Konrad Napieralski, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku i Innowacji w Cisco Systems Polska. – Polacy są narodem bardzo innowacyjnym a w polskich start-upach drzemie ogromny potencjał. Jako Cisco uważnie przyglądamy się wszystkim innowacyjnym przedsięwzięciom i szukamy synergii pomiędzy nimi, a naszymi działaniami, poprzez które realizujemy wizję Internetu Wszechrzeczy, czyli sieci łączącej ludzi, przedmioty, dane i procesy.

Wśród start-upów, które wzięły udział w Cisco Innovation Days, znalazły się:

źródło: informacja prasowa