Założyciel Huel wzywa do pomocy małym firmom

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Założyciel Huel wzywa do pomocy małym firmom

Udostępnij:

Brytyjscy liderzy biznesu, na czele z założycielem firmy Huel, Julianem Hearnem, rozpoczynają kampanię #pledge30, która ma na celu wsparcie małych firm poprzez praktyczne porady i sesje mentorskie.
Julian Hearn założył od podstaw dwa udane przedsiębiorstwa. Pierwszy sprzedał za ponad 7 milionów funtów w ciągu trzech lat, a drugi został wyceniony na 220 milionów funtów w ciągu zaledwie czterech lat. Jako uznany lider biznesowy, Julian zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym The Times Fast Track 100, The Grocer Entrepreneur Of The Year, pojawiając się nawet w pierwszej dziesiątce The Telegraph’s 'Hot Tech100′. Jego obecny biznes, marka Huel zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingu Alantra Food & Beverage Fast 50, co czyni go najszybciej rozwijającą się firmą spożywczą w Wielkiej Brytanii, sprzedającą się w ponad 100 krajach na całym świecie.

Po przekazaniu produktów trzem lokalnym szpitalom i zaoferowaniu zniżki online dla wszystkich pracowników NHS, Huel chciał pomóc małym firmom w Wielkiej Brytanii. Dlatego Julian rozpoczął swoją kampanię #pledge30, zachęcając właścicieli firm do poświęcenia 30 minut swojego czasu na mentoring młodych firm zmagających się ze skutkami COVID-19.

Trzydziestominutowa rozmowa ma możliwość zmienić sposób myślenia młodego właściciela biznesu. Jego przywództwo i realistyczna, praktyczna rada to coś, co jest bardzo potrzebne w tym niepewnym czasie. Do kampanii dołączyli już inni liderzy: Steven Bartlett, dyrektor generalny i założyciel Social Chain, Alan Barrett, dyrektor generalny i założyciel Grenade oraz Marisa Hordern, założycielka Missoma.

W ramach kampanii, Julian zachęca innych liderów biznesu do poświęcenia 30 minut swojego czasu, tak aby więcej małych firm mogło otrzymać potrzebną im pomoc.

Wielka Brytania jest narodem, który wspiera i celebruje startupy i małe firmy. Wiedzą, że 36% studentów ma realny dochód „na boku” i chcą wesprzeć pokolenie przedsiębiorców, którzy pracują nad realizacją swoich innowacyjnych pomysłów biznesowych. W ubiegłym roku w Wielkiej Brytanii powstało 672 890 nowych firm. To więcej niż jedno założenie firmy na minutę. Aby zmaksymalizować wpływ kampanii i złagodzić skutki wykluczenia, Julian zorganizuje na Facebooku sesję na żywo, aby odpowiedzieć na szereg różnych pytań, w Internecie.

– Brytyjski rząd zapewnił bezprecedensową pomoc finansową, aby pomóc utrzymać gospodarkę w ruchu, jednak wielu właścicieli małych firm może czuć się niepewnie. Małe przedsiębiorstwa stanowią trzon naszej gospodarki i te, które mają więcej szczęścia, muszą pomagać innym w przetrwaniu. Rezygnacja z naszego czasu to najmniej, co możemy zrobić – komentuje założyciel firmy Huel Julian Hearn

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem