„Zamień na listę zakupów” w aplikacjach mobilnych z przepisami kulinarnymi

zamien na liste zakupow w aplikacjach mobilnych z przepisami kulinarnymi
Udostępnij:
Przyciski Listonic umożliwiają jednym kliknięciem zamianę przepisu kulinarnego w listę zakupów. Do tej pory zainstalowane zostały na ponad 260 serwisach kulinarnych, teraz także w aplikacjach na Iphone’a oraz Androida.

Przyciski Listonic umożliwiają jednym kliknięciem zamianę przepisu kulinarnego w listę zakupów. Do tej pory zainstalowane zostały na ponad 260 serwisach kulinarnych, teraz także w aplikacjach na Iphone'a oraz Androida.

Wybory Kulinarnego Bloga Roku to mobilny zbiór potraw proponowanych przez polskich blogerów biorących udział w konkursie organizowanym pod patronatem marki Lurpak - Firma Arla Foods.

Aplikacja Przepisy.pl to mobilne uzupełnienie świata kulinarnych inspiracji marki Knorr, umożliwiające posiadaczom smartfonów dostęp do prawie 1500 przepisów w każdej chwili.

Producent masła Lurpak oraz marka Knorr jako pierwsi w Polsce, zdecydowali się rozwinąć aplikację o przycisk Listonic. Użytkownik przeglądający przepisy w swoim telefonie może jednym kliknięciem przenieść się do Listonica i stworzyć listę składników potrzebną do przygotowania wybranej potrawy. Listę może dodać do już istniejącej, na przykład z sobotnimi zakupami. Produkty na liście zakupów automatycznie się segregują, aby każdą sklepową alejkę odwiedzić tylko raz.

Aplikacja „Wybory Kulinarnego Bloga Roku” jest rozwinięciem strony internetowej http://kulinarnyblogroku.pl, na której internauci głosują na najlepsze przepisy zgłoszone przez blogerów w danym miesiącu.  W finale konkursu zwycięzca otrzyma tytuł Kulinarnego Bloga Roku i nagrodę – wycieczkę do Kopenhagi, której główną atrakcją będzie obiad w najlepszej restauracji świata – Noma.

Przepisy.pl to coraz popularniejsza aplikacja, pozwalająca korzystać z zasobów portalu kulinarnego o tej samej nazwie oraz brać aktywnie udział w życiu ponad 120 tysięcznej społeczności facebookowej “Co dziś na obiad”. Funkcjonalności aplikacji ułatwiają codzienne gotowanie dzięki przepisom przygotowanym “krok po kroku”. Można w niej również skorzystać z propozycji przepisu dnia, porad mistrza kuchni oraz żywieniowca, czy przelicznika miar i wag. Oferuje także opcję zrobienia zdjęć własnych osiągnięć kulinarnych i dodania ich zarówno do portalu http://przepisy.pl, jak i podzielenia się nimi ze znajomymi na najpopularniejszych portalach społecznościowych.

źródło: informacja prasowa