Zamów przekąskę przez smartfona. Przesyłka zostanie dostarczona rowerem

Dodane: 01.12.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Podwójne paluszki Beer Fingers to jeden z produktów sprzedawanych w nowoczesny sposób. Przysmaku nie trzeba szukać w sklepach – wystarczy zamówić go za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Podobnych form sprzedaży jest wiele, ta różni się sposobem dostawy – przekąski są dostarczane rowerami.

Dla większości firm z branży podwójne, sklejone ze sobą paluszki to błąd produkcyjny. W przeciwieństwie do nich, konsumenci utożsamiają je ze szczęściem – znalezienie podwójnego przysmaku w paczce tradycyjnych paluszków to dobry omen. To pozytywne nastawienie do podwójnych przekąsek postanowili wykorzystać twórcy marki Beer Fingers i zaoferowali nabywcom kilka rodzajów ich ulubionych przysmaków. Pomysł spotkał się z zainteresowaniem nie tylko kupujących, ale i ważnego inwestora z branży spożywczej. Wysoką jakość paluszków potwierdzili natomiast członkowie Loży Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, którzy pozytywnie ocenili smak i wygląd produktów oraz stosunek ich jakości do ceny. Dwukrotne przyznanie certyfikatów „Doceń polskie” trzem rodzajom podwójnych paluszków (w polewie, solonych i z sezamem) dowodzi wysokiej jakości wyrobów, a zarazem podkreśla ich polskie pochodzenie.

Podwójne paluszki nie są dostępne w regularnej sprzedaży, ale ich miłośnicy nie będą mieli żadnego kłopotu z nabyciem smakołyków. – Niedawno uruchomiliśmy aplikację na smartfony, za pośrednictwem której szybko i wygodnie można zamówić ulubione przysmaki. Aplikacja działająca w systemach Android lub iOS jest dostępna w sklepach Google Play, Apps Store oraz na naszej stronie internetowej – mówi Bartosz Głodowski, prezes firmy Beer Fingers. Nowa propozycja firmy już spotkała się z zainteresowaniem kupujących. Szczególną popularnością cieszy się promocja, w ramach której trzy paczki podwójnych paluszków można nabyć za jedyne 5 złotych. – Zamówione przysmaki są dostarczane rowerami transportowo-reklamowymi działającymi w systemie franchisingowym. Obecnie w sieci działa 9 rowerów usytuowanych przede wszystkim w centrum Warszawy. Dostawy poza obszarem działania rowerów są natomiast realizowane innymi dostępnymi środkami, takimi jak przesyłki kurierskie – dodaje B. Głodowski.

Warto odnotować, że dzięki aplikacji można zamówić nie tylko paluszki, ale i inne produkty spożywcze. – Zależało nam, aby były to wyroby wysokiej jakości z oferty polskich firm. Do dyspozycji konsumentów są m.in. sękacz, ogórki, ćwikła i słodkości – mówi Bartosz Głodowski.

fot. pixabay.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem