Zapłać na Allegro jednym kliknięciem

Dodane: 01.03.2012

Lech Romański

Udostępnij:

Platforma handlowa Allegro uruchomiła nowy sposób płacenia za zakupy: konto PayU. Wystarczy tylko zapisać dane karty płatniczej na koncie, by móc zapłacić za wybrany towar jednym kliknięciem.

Platforma handlowa Allegro uruchomiła nowy sposób płacenia za zakupy: konto PayU. Wystarczy tylko zapisać dane karty płatniczej na koncie, by móc zapłacić za wybrany towar jednym kliknięciem.

Allegro od momentu powstania kształtuje trendy i wyznacza kierunki rozwoju na polskim rynku e-commerce. Najnowszą przełomową funkcjonalnością jest uruchomienie płatności opartych na idei one-click-buying. – Model one-click-buying, czyli w naszym przypadku zakupy jednym kliknięciem dzięki zapisaniu w koncie PayU danych kartowych, znany jest internautom w wielu miejscach na świecie, w Polsce nie był jednak dotychczas wykorzystywany na szeroką skalę. Dzięki współpracy z PayU uruchomiliśmy taką funkcjonalność i mam nadzieję, że kupujący szybko docenią jej liczne zalety – mówi Przemysław Budkowski, Dyrektor Allegro.

Aby skorzystać z konta PayU wystarczy zarejestrować się używając danych z konta na Allegro oraz zapisać w koncie swoją kartę płatniczą. Po zapisaniu na koncie PayU danych karty kolejne płatności będzie można wykonać jednym kliknięciem.  – Od wielu lat, wspólnie z Allegro, wykorzystujemy zdobyte doświadczenia i ulepszamy nasze rozwiązania, by były one przyjazne dla użytkowników. Tym razem umożliwiamy jeszcze łatwiejsze zakupy na Allegro osobom korzystającym z kart płatniczych i liczymy na to, że liczba zwolenników tej metody płatności będzie wzrastać – mówi Joanna Kuzdak, Dyrektor Zarządzająca PayU S.A.Razem dążymy także do tego, by transakcje odbywały się wszędzie równie szybko i wygodnie jak na Allegro – dodaje.Płacenie z kontem PayU daje wiele korzyści. Za pomocą wyłącznie jednego loginu i hasła, które są podawane przy zakładaniu konta PayU, można płacić nie tylko na Allegro, ale także w ponad pięciuset innych miejscach w Internecie, bez konieczności dodatkowej rejestracji.Obok możliwości dokonywania płatności za zakupy za pomocą kilku klików, ogromną zaletą konta PayU jest także najwyższy poziom ochrony danych. Wszystkie dane (zarówno osobowe, jak i dotyczące kart czy rachunków bankowych) podawane są przez kupującego tylko raz i przechowywane bezpiecznie przez PayU S.A., czyli Agenta Rozliczeniowego, nadzorowanego przez Prezesa NBP. Kupujący ma ponadto dostęp do historii wszystkich płatności wykonanych przez konto i może w ten sposób stworzyć własną, spersonalizowaną listę zakupów w Internecie. Dzięki szybkiej wyszukiwarce może w dowolny sposób sortować swoje zakupy według określonych kryteriów takich jak data zakupu, status transakcji czy też kwota.źródło: informacja prasowa
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem