„Zapłać z Plus” za bilety w aplikacji SkyCash

Dodane: 08.07.2020

Informacja prasowa

Udostępnij:

Klienci usług abonamentowych Plusa mogą dodać do swojego rachunku telefonicznego kolejną usługę i od teraz płacić za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash.
SkyCash to platforma płatności mobilnych, która pozwala na dokonywanie szybkich opłat przy pomocy telefonu. Można nią zapłacić m. in. za bilety komunikacji miejskiej. Klienci Plusa będą teraz mogli płatności za bilety komunikacji miejskiej uregulować nie tylko przez rachunek aplikacji lub kartą kredytową, ale również dodać je do swojej faktury i zapłacić razem z abonamentem za telefon.

Płatność będzie realizowana w ramach usługi „Zapłać z Plus”. Wystarczy tylko w aplikacji SkyCash wybrać tę opcję płatności i dokonać prostej autoryzacji przez podanie kodu z wiadomości SMS otrzymanej na swoim telefonie. Od tego momentu usługa „Zapłać z Plus” jest aktywowana jako źródło płatności i można w łatwy sposób kupić bilet komunikacji miejskiej w wybranym mieście obsługiwanym przez SkyCash.

Z płatności obsługiwanych przez SkyCash za pomocą usługi „Zapłać z Plus” mogą skorzystać klienci usług abonamentowych sieci Plus, którzy mają niezablokowaną możliwość dopisania płatności do rachunku.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem