Zaplanuj strategię podczas Startup Sprint Marketing

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Masz pomysł na to jak w nietuzinkowy sposób promować produkty i usługi? Znalazłeś nowe rozwiązanie skutecznie wspierające sprzedaż? A może masz kłopot ze stworzeniem strategii marketingowej dla swojego startupu? Przyjedź do Poznania na weekend 24-26 maja i weź udział w Startup Sprint Marketing.

Masz pomysł na to jak w nietuzinkowy sposób promować produkty i usługi? Znalazłeś nowe rozwiązanie skutecznie wspierające sprzedaż? A może masz kłopot ze stworzeniem strategii marketingowej dla swojego startupu? Przyjedź do Poznania na weekend 24-26 maja i weź udział w Startup Sprint Marketing. Kilkunastu mentorów, specjalistów od marketingu pomoże Ci rozwinąć Twój produkt i opracować niebanalną strategię dla Twojej firmy.


Na marketingu jak na piłce nożnej i polityce znają się wszyscy. Nie wszyscy jednak wiedzą jak łączyć ze sobą elementy marketingowej strategii i jak sprawiać by konsumenci chcieli korzystać z takich a nie innych produktów i usług. Dlatego też tym razem do współpracy przy Startup Sprint zaprosiliśmy specjalistów od marketingu, którzy pomogą uczestnikom w pracach nad ich produktem i startegią. – mówi Tomasz Czapliński, z funduszu LMS Invest, organizator wydarzenia. Wydarzenie podzielone zostanie na dwie kategorie. Pierwszą z nich jest Pomysł na startup. W jej ramach uczestnicy będą rozwijać pomysły na nowe rozwiązania. Drugą kategorią jest Strategia to podstawa, w ramach której uczestnicy pod okiem mentorów będą pracować nad zarysem strategii marketingowej dla swojego startupu. Ostatniego dnia prac, w niedzielę zaprezentują przed jury to, co udało im się przez weekend wypracować.

W jaki sposób wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy zarejestrować się na stronie www.ssmarketing.evenea.pl Szczegóły na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.marketing.startupsprint.org.

Miłośnicy nowych technologii na pewno zainteresują się poznańską edycją Startup Safary Office Tour – wycieczkę po biurach jednych z najbardziej znanych firm nowotechnolologicznych i miejsca związanych ze startupami. Do obejrzenia będą między innymi biura Wykop.pl, Omni3D oraz Netguru. Szczegóły dostępne są na stronie.

MamStartup jest patronem wydarzenia

źródło: informacja prasowa