Zaplusuj w zespole

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

PLUS

Udostępnij:

Grudzień to w startupach tradycyjnie czas podsumowań i wytyczania planów na przyszły rok. W realizacji ambitnych planów rozwojowych pomogą świąteczne oferty Plusa.

Do biznesowego sukcesu potrzeba nie tylko teorii w postaci nawet najlepiej napisanej strategii. Niezbędne będą też narzędzia, takie, dzięki którym zespół startupu będzie mógł na co dzień realizować wytyczone zadania. Każdy wie, że bez inwestycji w spółkę, nie można myśleć o osiąganiu kolejnych KPI-ów z listy. Każdy founder wie też, że inwestycje kosztują. Na szczęście, dzięki trwającym promocjom Plusa możliwe jest pozyskanie niezbędnego wsparcia w rozwoju firmy bez konieczności ponoszenia znaczących wydatków z budżetu startupu.

Na świątecznej ofercie skorzystają przede wszystkim te firmy, które myślą o rozbudowie swojego składu o nowych pracowników bądź też planują rozszerzenie zespołu handlowców bądź odpowiedzialnego za kontakt z klientami. Propozycja Plusa przypadnie też do gustu tym founderom, którzy na koniec roku chcieliby w szczególny sposób dowartościować lub nagrodzić wyróżniających się członków startupowej drużyny.

2 telefony w cenie 1

Płacisz raz, korzystasz podwójnie

Pierwszą ofertą wsparcia dla firm jest propozycja dwóch abonamentów w cenie jednego z umową na dwanaście miesięcy. Wybierać można spośród dwóch wariantów cenowych, płacąc miesięcznie za dwa abonamenty albo 59, albo 49 złotych z rabatami. W tej pierwszej opcji otrzymujemy dwa abonamenty w cenie jednego, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, a także 140 GB do wspólnego korzystania. Po 12 miesiącach cena za dwa abonamenty wyniesie 109 zł + VAT z rabatem.

Jeśli nasz wybór padnie na wariant 49 złotych za miesiąc z rabatami, wówczas dwa abonamenty w cenie jednego z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, a także ze wspólnym pakietem 60 GB. Ta oferta jest dostępna dla klientów Plusa i Polsat Box, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem Polsat Box za minimum 16,26 zł (20 zł z VAT)/miesięcznie lub

Internetu za minimum 15,44 zł (19 zł z VAT)/miesięcznie lub innego abonamentu głosowego za minimum 49 zł (60,27 zł z VAT)/miesięcznie.

Po roku cena wzrasta do 89 zł + VAT z rabatem.

Prezent razy dwa

Na tym promocje od Plusa się nie kończą. Poza ofertą cenową, skorzystać można również z propozycji sprzętowej. W jej ramach której płacąc za jednego smartfona, drugi można otrzymać w prezencie. Zaletą tej opcji jest długa lista urządzeń, które można wybrać. Dzięki temu mamy elastyczność i możliwość doboru telefonów najlepiej odpowiadających potrzebom naszego startupu. Wybierać możemy spośród m.in.: motorola edge 30 neo 5G 8/128GB w zestawie z moto e13 2/64GB, Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB oraz model A14 4/64GB, Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Redmi A2 2/32GB.

Oferta dostępna jest dla firm przedłużających obowiązującą umowę lub podpisujących nową na abonament głosowy.

Czy warto skorzystać z grudniowych propozycji Plusa? To już indywidualna decyzja, poparta biznesową analizą. Ale nie da się nie zauważyć, że sposobów na jej wykorzystanie jest sporo – począwszy od wsparcia strategicznych działań firmy, przez generowanie oszczędności w startupowym budżecie, a na nagradzaniu pracowników kończąc.

 

Materiał reklamowy powstał we współpracy z Plusem.