Zapowiedź #17 odcinka Industry MeetCast pt. Jak opowiadać o modernizacji przemysłu?

Dodane: 04.01.2021

Mam Startup

Udostępnij:

Potrzeba ciągłej modernizacji przemysłu to fakt, z którym ciężko jest dyskutować. Jak wygląda ten proces w zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Polski? W trakcie najbliższego odcinka Industry MeetCast pod patronatem naszej redakcji, prowadzący porozmawiają na ten temat z autorami kanału Fabryki w Polsce.
Co zmieniło się przez ostatnie lata? Jakie różnice są najbardziej zauważalne w poszczególnych branżach? Jaki wpływ na przemysł i pracę gości najbliższego odcinka miała pandemia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dotyczących polskiego przemysłu, znajdziecie w kolejnym Industry MeetCast, który poprowadzą Rafał Pieczyński i Andrzej Tuchołka.

Podczas rozmowy Artur Rec i Piotr Kupiec – przedstawicie najpopularniejszego kanału o przemyśle na polskim YouTube, który subskrybuje ponad 160 tysięcy osób, będziecie mieli okazję przekonać się, jak wygląda polski przemysł “od kuchni”. Nie zabraknie historii na temat najbardziej spektakularnych procesów produkcyjnych, jakie mieli okazję zobaczyć, najzabawniejszych czy najdziwniejszych historii, z którymi mieli do czynienia, kulis nagrywania odcinków w fabrykach czy największych, pozytywnych i negatywnych niespodzianek, które spotkały ich w trakcie 7-letniej pracy nad rozwojem kanału.

Śladami polskiego przemysłu

Kanał Fabryki w Polsce to podróż po zakładach produkcyjnych znajdujących się na terenie Polski. Jego autorzy odwiedzają fabryki, sprawdzając i tłumacząc, jak przebiega wybrany proces produkcyjny. Co tydzień na kanale publikowany jest film dokumentalny, z którego widzowie dowiadują się, jak wytwarzane są m.in. maszyny, jachty, druty, okna, rozjazdy kolejowe czy grzejniki, ale też jak wygląda proces produkcyjny w największych zakładach produkujących jedzenie czy napoje. Tym samym udowadniają, że polskie fabryki nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

W fascynującą podróżą po polskich zakładach przemysłowych, która rozpocznie się już 7.01.2020 o godzinie 15:00 zapraszamy na kanał Industry MeetCast na YouTube.

Kanał Industry MeetCast znajdziecie tutaj.

Link do odcinka znajdziecie tutaj.

Link do wydarzenia na Linkedin znajdziecie tutaj.

Link do kanału Fabryki w Polsce znajdziecie tutaj.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem