Zapraszamy na Kongres Accountability

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Zapraszamy na Kongres Accountability

Udostępnij:

Kongres Accountability to największe w Europie wydarzenie, które daje możliwość spotkania wybitnych mówców, ekspertek i ekspertów oraz liderek i liderów zarządzania, aby porozmawiać o metodach budowania, technikach wdrażania i korzyściach płynących z kultury odpowiedzialności.

W tym roku na scenie Kongresu zobaczymy m.in. ex-CEO Nike Polska Witolda Kowalskiego, lidera i człowieka o ogromnym doświadczeniu w zarządzaniu, Ewę Błaszczak, autorkę książki “Mądry rozwój” o braniu odpowiedzialności za własny rozwój,  Pawła Motyla, jednego z najwybitniejszych europejskich mówców, Ewę Górską, HR Manager doświadczoną w budowaniu kultur organizacyjnych w różnych firmach, czy Radka Matuszewskiego, który opowie o perspektywie 5 lat po wprowadzeniu kultury odpowiedzialności o nazwie DBAM w firmie TEFAL.  Wydarzenie uświetni również wystąpienie live online  kpt. Davida Marqueta, autora książek „Zmień kurs!” oraz „Język przywództwa”.

W ramach konferencji odbędzie się warsztat budowania kultury odpowiedzialności, współprowadzony przez grono praktyków takiego stylu pracy.

Zapraszamy do rejestracji pod tym linkiem.

 

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia