Zapraszamy na semWAW – konferencję dla specjalistów SEM i SEO

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Zapraszamy na semWAW – konferencję dla specjalistów SEM i SEO

Udostępnij:

Piątek 17.11.2023 r., to dzień, który zapisze się w branży marketingu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK w Warszawie. Po raz pierwszy zawitamy z naszym barcampem do stolicy i jednocześnie wracamy nieco do korzeni, organizując mniejszą edycję, która przypomina właśnie pierwsze nasze barcampy. Towarzyszyć będzie nam (jak zawsze) aktualna wiedza od najlepszych ekspertów SEM i SEO, którzy zaprezentują się na scenie, oraz panel dyskusyjny w temacie startupów.

Kim jesteśmy?

Od 8 lat organizujemy semKRK, czyli konferencję dla specjalistów SEM i SEO, podczas której spotyka się cała branża. Jej uczestnicy wielokrotnie zapełnili Starą Zajezdnię (ok. 600 osób) oraz Muzeum Manggha (ok. 300 osób) w naszym rodzinnym Krakowie. Ostatnia edycja konferencji została oceniona na 9,04/10, a wysokie oceny i zadowolenie w ankietach popchnęły nas do wyruszenia z naszym barcampem nieco dalej, stąd pomysł, aby kolejne spotkanie zorganizować właśnie w Warszawie. Jako DevaGroup bardzo mocno wspieramy integrację branży oraz chcemy dawać przestrzeń do wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Na naszych imprezach znajdziesz sporo gadżetów, świetną atmosferę i stoiska sponsorskie, na których dowiesz się więcej o ciekawych narzędziach/firmach.

Kto wystąpi na scenie?

Podczas pierwszej warszawskiej edycji na scenę zaprosiliśmy: Dominika Fajferka (WhitePress), Tomasza Trzósło (Bluerank), Joannę Horoszko (Sempai), Annę Moczulską (Conversion) oraz Pawła Sokołowskiego (Cont.ai). Agendę naszej konferencji i tematy wystąpień będzie można zobaczyć na: wydarzeniu na Facebooku/Meta i Instagramie. Zapraszamy więc do ich obserwowania, ponieważ na scenie zaprezentują się topowi eksperci z branży, którzy na co dzień są praktykami, laureatami prestiżowych konkursów, a także występują na największych marketingowych konferencjach. 

Dodatkowo podczas tej edycji ponownie zorganizowaliśmy Call4Papers (edycja startup). Jest to niestandardowy sposób wyboru prelegentów/prelegentek polegający na tym, że chętni do wystąpienia na naszej imprezie przesyłają tematy wraz z opisami, a my publikujemy w głosowaniu tylko te informacje. Głosujący nie znają zatem nazwisk występujących, którzy stoją za wybranymi tematami, i w ten sposób dajemy szansę na pokazanie się na scenie nowym twarzom.

– W ankietach po ostatnich edycjach bardzo często pojawiały się głosy o tym, żeby naszą konferencję zorganizować również w Warszawie. Zawsze staramy się słuchać głosu naszych uczestników – zatem widzimy się już w piątek 17 listopada o godzinie 18:00 w Campusie Google! Do zobaczenia na miejscu! – na wydarzenie zaprasza Kamil Leśniak, Event & Marketing Manager w DevaGroup.


Podczas semWAW – edycja startup:

  • wysłuchasz 5 marketingowych prelekcji od najlepszych ekspertów w branży,
  • weźmiesz udział w panelu dyskusyjnym na temat startupów,
  • zobaczysz na scenie zwycięzcę Call4Papers (edycja startup),
  • poznasz nowinki branżowe, które wdrożysz od razu po naszym spotkaniu,
  • zadasz swoje pytania zaproszonym ekspertom na żywo (dzięki sli.do)!

Dodatkowo kilka dni przed konferencją odbędą się warsztaty semWAW. To wyjątkowe szkolenia online odpowiadające na potrzeby specjalistów, dla których kursy dostępne na rynku nie są wystarczające. Przeprowadzimy je w 2 ścieżkach:

13.11 (poniedziałek): Google Ads&Analytics. Prowadzący: Wojciech Mikoś, Karol Dziedzic, Bartłomiej Kaczmarczyk i Martyna Zastrożna.
14.11 (wtorek): SEO. Prowadzący: Bartłomiej Tomczyk, Paweł Konopiński i Szymon Słowik.

Warsztaty odbędą się na platformie Clickmeeting, a liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona do 40. Warto pośpieszyć się z kupnem biletów, bo przy ostatnich edycjach wyprzedawaliśmy je do ostatniego miejsca!


Więcej informacji:
Strona internetowa: https://semwaw.pl/
Link do warsztatów: https://semwaw.pl/warsztaty/ 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/852400402985377/ 

Instagram: https://www.instagram.com/semwaw.pl/
Regulamin wydarzenia: https://dva.pl/semwaw-regulamin 

Kup bilety na konferencję i warsztaty: https://app.evenea.pl/event/semwaw/