Zapraszamy na webinar, którego gościem będzie Tomasz Plata z Autenti

Dodane: 02.03.2020

Mam Startup

Udostępnij:

Zapraszamy na spotkanie dziennikarki Marty Wujek z Mam Startup z Tomaszem Platą, który po 20 latach pracy w radiu i telewizji postawił na zaangażowanie się w startup: platformę Autenti do podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Webinar odbędzie się 03 marca o godzinie 19.

Kto nie marzy o założeniu własnej firmy, własnego startupu, który z małej garażowej działalności przerodzi się w wielki biznesowy sukces? Podczas najbliższego webinaru porozmawiamy o drodze od pomysłu do milionowych kontraktów. Od rynkowego debiutu w 2014 r., spółka pozyskała ponad 250 klientów biznesowych, a w grudniu 2019 r. trzy polskie banki zainwestowały w Autenti aż 17 mln zł.

Webinar jest bezpłatny, obowiązują zapisy. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!

Podczas webinaru odpowiemy na pytania:

  • Czym się różni praca na etacie od budowania własnego biznesu?
  • Dlaczego warto postawić na zmianę w swoim życiu zawodowym? Czy jest to kwestia wiary w swój innowacyjny pomysł, czy może dobrego przygotowania?
  • Co może być najtrudniejsze w budowaniu startupu?
  • Jak rozpoznać dobry pomysł na biznes i co zrobić zanim zacznie się w niego inwestować?
  • Co świadczy o tym, że pomysł nie wypali?
  • Kiedy startup przekształca się w dużą firmę i co to dla niej oznacza?
  • Jak przygotowywać się do współpracy z dużymi graczami i jak to zmienia system pracy w firmie? Co może wtedy zaskoczyć i co jest największym wyzwaniem?

Tomasz Plata

Jest przedsiębiorcą, pasjonatem marketingu produktowego i nowych mediów. Z wykształcenia ekonomista, w tym absolwent studiów MBA. Przez blisko 20 lat swojej kariery zawodowej związany był z rynkiem mediów. Pracował w RMF FM, Radiu Eska i Grupie Onet. W latach 2008–2013 jako dyrektor działu online w TVN SA kreował strategię spółki w obszarze online. Jest twórcą platformy wideo Player.pl oraz kilkudziesięciu serwisów internetowych, w tym TVN, TVNMeteo, Kulinarni.pl i Plejada.pl.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem