Zaproś mentora do swojego startupu!

Dodane: 09.11.2011

Marcin Małecki

Udostępnij:

Mentoring jest dla startupów bardzo cenną i pożądaną rzeczą. Niestety dostęp do mentorów nie zawsze jest łatwy. Chcąc ułatwić startupom kontakt z doświadczonymi specjalistami z branży wpadliśmy na pomysł „Dnia z mentorem”.

Mentoring jest dla startupów bardzo cenną i pożądaną rzeczą. Niestety dostęp do mentorów nie zawsze jest prosty. Chcąc ułatwić startupom kontakt z doświadczonymi specjalistami z branży, wpadliśmy na pomysł „Dnia z mentorem”.

„Dzień z mentorem” to usługa, która działa na bardzo prostych zasadach. Na stronie https://mamstartup.pl/mentorzy/ zebraliśmy grono doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Jeśli organizujesz sesję strategiczną, chcesz zweryfikować swój pomysł albo szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz umówić się na spotkanie z mentorem, który wspomoże Cię swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Konsultacje są odpłatne – podstawowa jednostka rozliczeniowa, jaką sobie przyjęliśmy, to 2 godziny mentoringu.

Nie przedłużając – zapraszamy do zapoznania się z nowym działem 🙂

PS.

Stale poszukujemy osób, których wiedza i doświadczenie może wzbogacić grono naszych mentorów. Jeżeli jesteście zainteresowani – zapraszamy do kontaktu.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem