Zaproszenie na konferencję „Droga spółki na rynek kapitałowy”

Dodane: 25.09.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

23 października 2012 roku w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbędzie się konferencja: „Droga spółki na rynek kapitałowy” organizowana przez Biuro Projektu Capital Express – Agencję Rozwoju Lokalnego w Jaworznie we współpracy z Quest Investment Sp. z o.o. oraz Instytutem Nauk Ekonomicznych i ...

23 października 2012 roku w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie odbędzie się konferencja: „Droga spółki na rynek kapitałowy” organizowana przez Biuro Projektu Capital Express – Agencję Rozwoju Lokalnego w Jaworznie we współpracy z Quest Investment Sp. z o.o. oraz Instytutem Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Konferencja będzie okazją do spotkania przedsiębiorców poszukujących kapitału na rozwój biznesu z ekspertami – doradcami i praktykami działającymi na rynku kapitałowym, a także przedstawicielami środowiska inwestorów. Jej celem jest przede wszystkim promocja dobrych praktyk w poszukiwaniu finansowania małych i średnich firm. Wydarzenie będzie również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami a inwestorami.

Konferencja podsumowuje doświadczenia z projektu „Capital Express – nowa proinnowacyjna usługa dla firm z potencjałem”, realizowanego przez ostatnie 2 lata przez Agencję Rozwoju Lokalnego w Jaworznie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Program zakłada profesjonalne doradztwo dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą pozyskać inwestora strategicznego albo kapitał z emisji akcji lub obligacji w drodze oferty prywatnej lub publicznej na rynku regulowanym GPW, na NewConnect albo Catalyst. Wsparcie (w tym dokumenty dla inwestorów) otrzymują nieodpłatnie firmy z największym potencjałem rozwoju, wyłonione w drodze konkursu „Firma z potencjałem”.

Podczas wydarzenia laureatom ostatnich edycji konkursu zostaną uroczyście wreczone certyfikaty „Firma z potencjałem”.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i inwestorów, jak również wszystkie osoby zainteresowane tematyką rynku kapitałowego i procesu inwestycyjnego.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.capitalexpress.pl/

źródło: informacja prasowa