Zarabiasz odpowiednio dużo? Sprawdź to z LinkedIn Salary

zarabiasz odpowiednio duzo sprawdz to z linkedin salary
Udostępnij:
Najczęściej wysokość pensji decyduje o tym, czy akceptujemy zaproponowaną nam ofertę pracy, czy nie. Czasami jednak nie wiemy, czy oferowane przez pracodawcę warunki pasują do rynkowych trendów. Sprawdzisz to dzięki LinkedIn Salary.

– Przyjęcie oferty o pracę, zależy od wielu różnych czynników – piszą przedstawiciele LinkedIna. Kandydaci chcą znać wartość firmy, możliwość dalszego rozwoju oraz to, czy ich umiejętności pasują do funkcji, które mają pełnić. – Ale najważniejszym czynnikiem są warunki finansowe odpowiadające naszym potrzebom – dodają. Dlatego właśnie spółka stworzyła LinkedIn Salary

– Jest to narzędzie, które nie tylko pomoże naszym członkom zrozumieć ich wartość na rynku, ale także pomoże LinkedIn, jako organizacji lepiej poznać ekonomiczne aspekty Economic Graph – piszą. Rozwiązanie to służy do poznawania wysokości pensji różnych zawodów w różnych regionach świata. Dzięki tej wiedzy będziemy mogli podjąć pracę w naszym zawodzie w mieście, gdzie jest lepiej opłacana. Póki co możemy sprawdzić i porównać zarobki jedynie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Przedstawiciele LinkedIna obiecują udostępnić narzędzie na szeroką skalę. 

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu pt. „Z Product Hunta”.