Zarezerwuj nocleg na UEFA EURO 2012™ przez PayU

Dodane: 02.04.2012

Lech Romański

Udostępnij:

Czas do rozpoczęcia UEFA EURO 2012™ skraca się nieubłaganie. Miasta-gospodarze mistrzostw spodziewają się napływu kilkuset tysięcy kibiców. Noclegów w hotelach na pewno dla wszystkich nie wystarczy. Alternatywnym miejscem dla osób żądnych sportowych emocji są specjalne miasteczka kibica...

Czas do rozpoczęcia UEFA EURO 2012™ skraca się nieubłaganie. Miasta-gospodarze mistrzostw spodziewają się napływu kilkuset tysięcy kibiców. Noclegów w hotelach na pewno dla wszystkich nie wystarczy. Alternatywnym miejscem dla osób żądnych sportowych emocji są specjalne miasteczka kibica – Carlsberg FanCamp. Na www.carlsbergfancamp.pl trwa sprzedaż miejsc noclegowych za pośrednictwem systemu płatności internetowych PayU.

Cztery nowoczesne miasteczka Carlsberg FanCamp ze strefą noclegową dla polskich i zagranicznych gości powstaną w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku/Sopocie. W każdym z miast znajdzie się kilka tysięcy miejsc w namiotach i campingach. Oprócz noclegów, w Carlsberg FanCamp będą zlokalizowane także strefy zabawy, sportu i gastronomii.

Carlsberg FanCamp ma zapewnić swoim gościom nie tylko nocleg, ale również niepowtarzalną atmosferę, pełną piłkarskich emocji. Na gości czekać będą m.in. duże telebimy, na których oglądać będzie można wszystkie mecze UEFA EURO 2012™. Będą też organizowane koncerty i animacje sportowe – mówi Wojciech Żabiński, Dyrektor Projektu EURO 2012 Carlsberg Polska.

Organizatorzy Carlsberg FanCamp proponują atrakcyjne ceny noclegowe. Za miejsce pod namiot lub camping trzeba zapłacić od 139 zł za dobę. Natomiast w przypadku domku holendereskiego koszty zaczynają się od 350 zł od osoby. W cenę każdego noclegu wliczone jest śniadanie. Dla kibiców, którzy zdecydują się na zamieszkanie w miasteczku dostępne będą także parkingi oraz sklep z namiotami i innym sprzętem kampingowym. Internetowa sprzedaż miejsc w Carlsberg FanCamp już trwa, za obsługę transakcji online odpowiedzialna jest firma PayU SA, największy operator płatności internetowych w Polsce.

Cieszymy się, że nasze rozwiązania płatnicze zostaną wykorzystane podczas rezerwacji miejsc dla kibiców, którzy przyjadą na EURO 2012. Aby ułatwić transakcje fanom piłki nożnej z zagranicy, wszystkie niezbędne informacje potrzebne do dokonania płatności, będą dostępne w języku angielskim. Na potwierdzanie zakwaterowania nie trzeba będzie długo czekać, cały proces będzie wymagał zaledwie kilku kliknięć – mówi Joanna Kuzdak, Dyrektor Zarządzająca PayU SA.

Na co dzień specjalne strefy Carlsberga będą otwarte dla wszystkich kibiców, również  tych, którzy nie wykupili w nich noclegów. W przerwach między meczami będzie można grać w piłkę nożną lub koszykówkę na specjalnie przygotowanych boiskach. Organizowane będą także koncerty i pokazy artystyczne.

Miasteczka kibiców będą dobrze skomunikowane ze stadionami i centrami miast. Fani piłki nożnej szybko dotrą do najważniejszych punktów UEFA EURO 2012™ środkami komunikacji miejskiej. Carlsberg FanCamp w Warszawie i Wrocławiu będzie otwarty od 7 czerwca, natomiast w Sopocie i Poznaniu od 8 czerwca, aż do momentu zakończenia rozgrywek w każdym z miast.

Rezerwacji noclegów w Carlsberg FanCamp można dokonywać na stronie:
www.carlsbergfancamp.pl/pl/buy-information.

źródło: informacja prasowa