Zarób swoją drugą pensję z SecondJob.pl

Dodane: 25.02.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Szukasz dodatkowego źródła dochodu a nie lubisz sprzedaży bezpośredniej lub obawiasz się inwestowania własnych środków finansowych? SecondJob.pl to program partnerski, dzięki któremu szybko i w prosty sposób zaczniesz zarabiać na poleceniach ponad 3,5 tysiąca produktów odbiorcom biznesowym.

SecondJob.pl to unikalny program afiliacyjny, w którym produkty skierowane są nie do konsumenta, a do odbiorcy biznesowego. Dzięki temu uczestnik może zarabiać w taki sposób, jakby prowadził własną firmę, ale bez ponoszenia ryzyka biznesowego, angażowania własnego kapitału i zbędnych formalności.

Polecaj 3,5 tysiąca produktów i zarabiaj

Model biznesowy SecondJob.pl oparty jest na współpracy z działającą na rynku polskim oraz w wybranych krajach Unii Europejskiej platformą internetową distripark.com, specjalizującą się w sprzedaży wysoce specjalistycznych produktów chemicznych. Posiada ona rozbudowaną ofertę 3,5 tysiąca produktów, które trafiają w potrzeby każdej branży przemysłu, od produkcji rolniczej, przez przetwórstwo żywności, aż po utylizację odpadów i oczyszczanie ścieków. Wiele produktów pochodzi bezpośrednio od producenta, co gwarantuje ich atrakcyjną cenę. Wszystkie można wygodnie zamówić przez Internet bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia. Obsługa platformy gwarantuje szybką i sprawną realizację zamówień, fachową pomoc i doradztwo.

Jak działa SecondJob.pl?

Uczestnicy programu afiliacyjnego SecondJob.pl otrzymują indywidualny kod rabatowy do platformy distripark.com, którym mogą dzielić się z klientami, partnerami biznesowymi. Osoba, która skorzysta z takiego kodu, otrzyma rabat na ponad 3,5 tysiąca produktów znajdujących się w sklepie www.distripark.com, natomiast afiliant, który udostępnił kod, otrzyma prowizję od transakcji. Zaangażowani partnerzy zarabiają od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko zależy od tego, w jakiej branży działają, jaką mają bazę klientów i ile czasu poświęcają na działalność w ramach programu. Prowizje w zależności od produktu to od 2,25% do 15% wartości zamówienia netto. Co ważne, system nie ma minimalnej liczby wymaganych zamówień i nie narzuca określonego z góry celu do osiągnięcia, dzięki czemu członkowie programu pracują tyle, ile chcą i kiedy chcą.

Program afiliacyjny dla kogo?

Aby zostać afiliantem w programie SecondJob.pl, nie trzeba prowadzić własnej działalności gospodarczej. Współpraca odbywa się na podstawie umowy zlecenia, zawieranej z osobami fizycznymi lub prawnymi takimi jak firmy, fundacje, stowarzyszenia. Jeżeli ktoś prowadzi działalność gospodarczą, może podpisać z distripark.com umowę i na jej podstawie co miesiąc wystawiać fakturę.

Twórcy programu SecondJob.pl podkreślają, że współpraca z nimi w modelu afiliacyjnym jest skierowana przede wszystkim do handlowców, przedsiębiorców, specjalistów wykonujących wolne zawody oraz zakupowców ale swoich sił może spróbować każdy. Z rozwiązania korzystają zarówno osoby, które chcą dorobić, a na przykład mają znajomości w jednej z branż, do których skierowane są produkty distripark.com, osoby, które w ten sposób poszerzają zakres swojej działalności, jak i osoby zupełnie niezwiązane ani z branżą chemiczną, ani ze sprzedażą.

Rozwiązanie SecondJob.pl to również sposób na zarabianie dla blogerów i vlogerów. Wybranym z nich platforma wysyła darmowe próbki produktów, które można przetestować w domowym zaciszu lub podczas kręcenia kolejnego odcinka.

Największe korzyści

Podsumowując, największe korzyści SecondJob.pl, to:

  • atrakcyjny system prowizyjny – nawet do 15%,
  • brak progów wypłaty,
  • gwarantowana prowizja przez 5 lat od daty pierwszego zakupu,
  • pierwsza platforma e-commerce z chemią przemysłową,
  • ponad 3,5 tys. produktów,
  • wsparcie specjalistów z branży chemicznej.
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem