Zarządzaj magazynem w nowoczesnym stylu

Dodane: 11.04.2014

Mam Startup

Udostępnij:

Do tej pory elektroniczne zarządzanie magazynem zarezerwowane było dla dużych firm. Pomysł udostępnienia funkcjonalności pojawił się w konfrontacji z mniejszymi przedsiębiorcami, którzy nie mogą sobie pozwolić na kosztowne wdrożenia, jednak idą z duchem czasu i chcą nowoczesnego zarządzania materiał

Do tej pory elektroniczne zarządzanie magazynem zarezerwowane było dla dużych firm. Pomysł udostępnienia funkcjonalności pojawił się w konfrontacji z mniejszymi przedsiębiorcami, którzy nie mogą sobie pozwolić na kosztowne wdrożenia, jednak idą z duchem czasu i chcą nowoczesnego zarządzania materiałami.

Sprzęgnięto ze sobą nowoczesne technologie i doświadczenie. Zaprojektowano system, który jest dostępny online i całkowicie za darmo. Co więcej, jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, a może i nawet poza nim. Rozpoczęcie pracy z tym programem magazynowym nie wymaga wdrożenia w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ani żadnych inwestycji w sprzęt. Aplikację można wykorzystywać za pośrednictwem zarówno komputerów, jak i smartfonów.

Od początku pracy z systemem przyjęcia, ewidencja i rozliczenia towaru przestają być zmorą załogi magazynu. Niezwykle istotną funkcją, o której warto wspomnieć już na wstępie, jest wiekowanie towaru, czyli zapamiętywnie jak długo dana partia towaru jest na stanie magazynu. Ma to znaczenie kiedy składujemy towar, którego wartość i właściwości zmieniają się wraz z upływem czasu. Zobrazujmy tę funkcjonalność na podstawie prostego przykładu. Wiadomość, że w magazynie znajduje się 20 palet mleka, wcale nie daje pełnego obrazu sytuacji. Ważne jest, ile z tego mleka będzie nadawało się do wydania kontrahentowi, mającemu zamiar je odebrać za miesiąc. Do tego właśnie służy wiekowanie partii towaru.

System został zaprojektowany w sposób uwzględniający wielomagazynową strukturę firmy. Możemy zdefiniować kilka magazynów lub składów. Dzięki temu oprócz standarowych operacji przychodu czy rozchodu materiału, możemy prowadzić również operacje MM, czyli przesunięcia międzymagazynowe. Program pozwala na wydruki dokumentów, analizę statystyk i raportowanie.

Oprogramowanie WMS Online, bo tak nazywa się ten program magazynowy, jest dostępne w dwóch trybach. Pierwszy z nich, to tak zwane Live Demo, czy pełnowartościowa wersja Systemu, uzupełniona przykładowymi danymi. Można z niej skorzystać bez rejestracji, aby zapoznać się z możliwościami, pobawić się poszczególnymi funkcjami, czyli krótko mówiąc przetestować. Drugi tryb, to już standardowa aplikacja, do której dostęp uzyskujemy po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego. Wówczas można przejść do uzupełnienia listy swoich kontrahentów, produktów oraz zdefiniowania magazynów i można zaczynać pierwsze przyjęcie towaru.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem