Zbliża się Google Cloud Born-Digital Summit. Bądź z nami 25 marca

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Zbliża się Google Cloud Born-Digital Summit. Bądź z nami 25 marca

Udostępnij:

25 marca w godzinach 10.30-13.20 odbędzie się online’owa konferencja Google Cloud Born-Digital Summit. Podczas wydarzenia prelegenci opowiedzą o chmurowych rozwiązaniach giganta technologicznego z Mountain View oraz możliwościach, jakie chmura daje startupom na wszystkich etapach rozwoju.

Jeśli rozwijasz startup, prowadzisz zespół lub piszesz aplikacje, a do tego masz globalne aspiracje, Google Cloud Born-Digital Summit to wydarzenie dla ciebie. Podczas konferencji dowiesz się, jak wykorzystać infrastrukturę Google Cloud, aby efektywniej czerpać z zasobów technologicznych i zminimalizować koszty w firmie. Nauczysz się również, jak skalować biznes i wynieść MVP na kolejny poziom, aby z lokalnego startupu stać się globalnym scaleupem, a w przyszłości nawet unicornem.

Stąd wydarzenie skupia się na dwóch obszarach – obszarze technologicznym i obszarze biznesowym. Sprawne poruszanie się w obu jest niezbędne, żeby odnieść sukces w konkurencyjnym świecie startupów, zwinnych zespołów i korporacji.

Obszar technologiczny. Wejdź na rynek – byle szybko!

Dostęp do efektywnej i łatwo skalowalnej infrastruktury chmurowej pozwala efektywnie i szybko skalować startup na nowe rynki. Umożliwia też dostosowywanie zasobów technologicznych do zmieniającej się i rosnącej bazy klientów. Dlatego obszerna część Google Cloud Born-Digital Summit obfituje w prezentacje prowadzone przez ekspertów, których tematy dotyczą wykorzystania właśnie takich rozwiązań.

Inaugurację wydarzenia poprowadzi Urs Holzle, Google Cloud SVP, który opowie, jak zacząć szybciej wytwarzać oprogramowanie, nie tracąc przy tym użyteczności oraz nie zmniejszając bezpieczeństwa. Podczas kolejnych prezentacji:

  • dowiesz się, jak wyciągnąć ze zgromadzonych danych jak najwięcej, wykorzystując do tego sztuczną inteligencję;
  • nauczysz się, co możesz zrobić, aby po wypuszczeniu MVP na rynek, przejść do kolejnego kroku i zmodernizować startup, aby wyprzedzić konkurencję;
  • poznasz przykłady firm, który rozwinęły się dzięki technologii oferowanej przez Google. Mowa między innymi o Delivery Hero, Wix i Arabesque AI.

Obszar biznesowy. Zdobądź rynek i stań się unicornem

Google Cloud Born-Digital Summit to więcej niż prezentacja nowoczesnych rozwiązań technologicznych usprawniających działanie startupów. To również wykłady na tematy ważne dla początkujących i bardziej doświadczonych przedsiębiorców, którzy pierwsze sukcesy mają za sobą. W związku z tym biorąc udział w wydarzeniu, możesz spodziewać się potężnej dawki wiedzy o:

  • zmianach we współpracy pomiędzy startupami i inwestorami;
  • trendach na rynku VC;
  • roli ekosystemu startupowego;
  • mądrym i zdywersyfikowanym zatrudnianiu.

Widzimy się?

Google Cloud Born-Digital Summit rozpocznie się w czwartek 25 marca o godzinie 10.30. Nie może cię tam zabraknąć. Dlatego zapoznaj się z agendą wydarzenia i zarejestruj się, korzystając z formularza dostępnego na tej stronie. Do zobaczenia!

 

Artykuł powstał we współpracy z Google