Zbliża się kolejne spotkanie Warsaw Ecommerce Tech Sessions

Dodane: 26.11.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już 5 grudnia, o godzinie 16:30 w przestrzeni Business Link Astoria odbędzie się drugie spotkanie z cyklu Warsaw Ecommerce Tech Sessions (WETS). Nadchodząca sesja nosi tytuł „Jak wykorzystać technologię, by chronić się przed oszustami i skutecznie zarządzać chargebackami?”

Jej celem jest przybliżenie uczestnikom problemu fraudu w e-commerce i zaprezentowanie poprzez studia przypadków, jak nowoczesny biznes może efektywnie zapobiegać wyłudzeniom i zarządzać ryzykiem.

WETS to seria bezpłatnych profesjonalnych spotkań dla biznesowych decydentów, ekspertów z branży e-commerce i społeczności startupowej. Celem cyklu jest stworzenie przyjaznej przestrzeni do wymiany wiedzy oraz skutecznego networkingu. Podczas najbliższego meetupu na scenie wystąpią m.in. przedstawiciele Fru.pl, Nethone oraz Straal.

Już 5 grudnia, o 16:30 odbędzie się kolejne spotkanie z serii Warsaw Ecommerce Tech Sessions (WETS). Cykl organizują wspólnie Straal i Business Link. Celem meetupów jest skupienie polskiej społeczności specjalistów w zakresie technologii dla handlu online i osób prowadzących innowacyjne startupy, a także stworzenie przystępnej przestrzeni do wymiany myśli, doświadczeń i dobrych praktyk.

Prelegentami podczas najbliższej sesji będą menedżerowie wyższego szczebla z firm, dla których skuteczne zapobieganie wyłudzeniom i inteligentne zarządzanie ryzykiem są niezbędne do przetrwania na rynku oraz eksperci z branży FDP.

Piotr Kozłowski, Payment Manager w serwisach FRU.pl i Flyhacks.com – wiodących internetowych biurach podróży – wyjaśni, z jakimi wyzwaniami w obszarze ryzyka płatniczego wiąże się działanie na globalnych rynkach. Opowie m.in. o tym, w jaki sposób należąca do najczęściej atakowanych przez oszustów branża turystyczna może skutecznie zapobiegać wyłudzeniom. Aleksander Kijek, odpowiadający za rozwój produktu w firmie Nethone wyjaśni, w jaki sposób walczyć z wyłudzeniami bez uszczerbku na wynikach sprzedażowych. Prezentację otwierającą meetup poprowadzi Michał Jędraszak, CEO firmy Straal – globalnego dostawcy nowoczesnych rozwiązań płatniczych, głównego fundatora cyklu WETS.

Podczas odbywających się raz na kwartał spotkań, uczestnicy mogą poznać szczegóły najciekawszych rozwiązań technicznych wykorzystywanych przez wiodące firmy z sektora e-commerce, zadać nawet najtrudniejsze pytania osobom odpowiedzialnym za sukces tych firm, zaczerpnąć inspiracji do działania, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Gospodarzem WETS jest Business Link. Sesja odbywa się przy wsparciu Izby Gospodarki Elektronicznej oraz firm Daftcode i Nethone. Patronami medialnymi wydarzenia są E-commerce w Praktyce, Fintek.pl i MamStartup.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie uczestnictwem w potkaniu, udział w wydarzeniu jest możliwy wyłącznie po dokonaniu bezpłatnej rejestracji na stronie wets.com.pl lub w serwisie Eventbrite.