Zbliża się V międzynarodowa konferencja MedTrends 2019

Dodane: 25.11.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

5 grudnia 2019 r. w Auli im. prof. Religi w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu odbędzie się międzynarodowa konferencja Medtrends. Jej celem jest wymianę wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami sektora nauki, medycyny, nowych technologii oraz rozwiązań telemedycznych ze świata biznesu.
Konferencja skupiać się będzie na startupach medycznych i biotechnologicznych oraz nowych rozwiązaniach w medycynie, ponadto podczas konferencji zostaną zaprezentowane start’upy nagrodzone lub wyróżnione w ramach konkursu TopTrends w czasie poprzednich edycji konferencji MedTrends w latach 2015-2018.

Zapraszamy do składania swoich projektów startupowych do tegorocznej edycji konkursu TopTrends – na zwycięzców 3 pierwszych miejsc czekają nagrody pieniężne.

Organizatorem wydarzenia jest Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia – jednostka prowadząca prace naukowo-badawcze oraz działająca na rzecz inicjowania, rozwoju i transferu nowych rozwiązań związanych z nauką, medycyną, bioinżynierią i bioinformatyką.

Współorganizatorami są Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca oraz Urząd Miasta Zabrze.

Zapisy na konferencję do 3.12.2019 r. za pośrednictwem serwisu internetowego lub osobiście w recepcji konferencyjnej w czasie trwania konferencji, tj. 5.12.2019 r.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem