Zdjęcia modelek zamówisz, tak jak pokój w hotelu na Booking.com – Signmytits

Dodane: 03.12.2015

Mam Startup

Udostępnij:

Ludzkie ciało to idealne miejsce, żeby umieścić na nim napis - tak zaczęliśmy ostatni artykuł na temat Signmytits, startupu z Krakowa, który łączy IT z pięknymi kobietami. Dziś prezentujemy rozmowę z twórcą tego projektu. Andriy Tkachiv odpowiadał na pytania Aleksandry Mikołajczyk ze StartUpTV.

Signmytits to serwis stworzony przez trzech informatyków z Krakowa. Twórcy projektu: Andriy Tkachiv, Mariusz Bełtowski i Mateusz Hołubowski, przeglądając fiverr.com natknęli się na nietypowe ogłoszenie, w którym młoda dziewczyna oferowała sprzedaż pozowanych zdjęć ze spersonalizowanymi napisami umieszczanym na różnych częściach ciała. – A my jak prawdziwi informatycy zauważyliśmy, że ten proces można zautomatyzować – mówił Andriy Tkachiv. Tak w ciągu miesiąca powstał projekt Signmytits.com.

Za jego pomocą możemy szybko zamówić zdjęcie modelki z wybranym przez nas napisem zamieszczonym w jednym z trzech miejsc: na biuście, pupie i brzuchu. Więcej o Signmytits przeczytasz w naszym artykule. O tym, ile zarabia modelka, która sprzedaje swoje zdjęcia z napisami na ciele? Jakie napisy najczęściej zamawiają klienci? Dlaczego w ofercie są tylko zdjęcia modelek, nie modeli? Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi szukała Aleksandra Mikołajczyk w programie Startup Kumite.