ZEN Buddies umożliwia transfery wewnętrzne pomiędzy użytkownikami aplikacji ZEN w oparciu o ich numery telefonów

Dodane: 14.04.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Polski fintech ZEN.COM udostępnia klientom indywidualnym nową funkcjonalność. Operator usług finansowych właśnie rozszerzył ofertę o ZEN Buddies. To rozwiązanie, które umożliwia transfery wewnętrzne pomiędzy użytkownikami aplikacji ZEN.COM w oparciu o ich numery telefonów.
Nowe wdrożenie pozwoli klientom ZEN.COM szybko i bezstresowo wysyłać między sobą przelewy przy użyciu samego numeru telefonu, bez konieczności podawania numeru rachunku. Zgodnie z ideą przyświecającą ZEN.COM – transfery te są całkowicie bezpłatne i nie generują żadnych ukrytych kosztów.

– ZEN Buddies to odpowiedź na potrzeby naszych klientów – wyjaśnia Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN – Współcześni konsumenci oczekują wolności wyboru, przy zachowaniu maksimum wygody. Dzięki nowej funkcjonalności pomagamy im jeszcze bardziej uprościć codzienne zarządzanie finansami. W praktyce ZEN Buddies ułatwia codzienne rozliczenia między użytkownikami indywidualnymi. Podzielenie się kosztami zamówionego jedzenia czy szybki przelew „kieszonkowego” jeszcze nigdy nie były prostsze.

Aby wysłać środki innemu użytkownikowi, potrzebujemy jedynie zainstalowanej aplikacji mobilnej ZEN.COM. Co ważne, ZEN App nie posiada specjalnych wymagań sprzętowych, dzięki czemu każdy użytkownik może cieszyć się szybkimi, wygodnymi przelewami. Aplikacja jest dostępna w Google Store, AppStore i od początku kwietnia – również w HuaweiApp Gallery.

Prostota rozwiązań znakiem rozpoznawczym ZEN.COM

ZEN Buddies to kolejna funkcjonalność zgodna z ideą ZEN.COM, który jest przewodnikiem w skomplikowanym świecie płatności, czyniąc je łatwiejszymi. Jeśli odbiorca naszego przelewu nie posiada aplikacji ZEN, to tylko kilka kroków dzieli go od odebrania transferu. Po otrzymaniu SMS informującego o oczekujących środkach wystarczy przejść szybką rejestrację w aplikacji, a przesłane wcześniej pieniądze czekają już na koncie ZEN. Przelane środki  są odpowiednio zabezpieczone – jeżeli odbiorca nie zarejestruje konta, środki wracają do nadawcy.

Warto pamiętać, że ZEN Buddies to nie jedyny „zenefit” oferowany przez polski fintech. W ramach stałej subskrypcji każdy użytkownik, który pobierze i aktywuje aplikację ZEN.COM, otrzymuje szereg udogodnień. Wśród „zenefitów” znajdziemy m.in. natychmiastowe cashbacki przy zakupach u partnerów, dodatkową roczną gwarancję na sprzęt elektroniczny czy możliwość korzystania z konta wielowalutowego i przelewów bez dodatkowych kosztów.

ZEN Buddies, kolejne uproszczenie niwelujące bariery w transferach gotówkowych, dostępne jest od kwietnia w Polsce i we wszystkich 31 krajach obsługiwanych przez ZEN.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem