Zettaset czyli nowe wcielenie GOTO Metrics

zettaset czyli nowe wcielenie goto metrics
Udostępnij:
GOTO Metrics (a właściwie już Zettaset) ma zamiar jeszcze bardziej ulepszyć swoją aplikację, a otrzymana inwestycja, w kwocie 3 milionów $, na pewno im w tym pomoże.

GOTO Metrics (a właściwie już Zettaset) ma zamiar jeszcze bardziej ulepszyć swoją aplikację, a otrzymana inwestycja, w kwocie 3 milionów $, na pewno im w tym pomoże. Inwestorzy ogłosili również zmianę nazwy firmy.

Zettaset jest w pełni zautomatyzowanym systemem kontroli nad danymi dedykowanym dla firm. Narzędzie ułatwia pracę przy analizie i segregacji danych.

Draper Fisher Jurvetson i EPIC Ventures zakończyły właśnie rundę finansowania. Wiemy również, że ich przedstawiciele (kolejno - Andreas Stavropoulos i Nick Efstratis) gościć będą w radzie nadzorczej Zettaset.

Głównym celem inwestorów jest ułatwienie obsługi narzędzia tak, by użytkownicy nie zajmowali się szczegółami pracy systemu, ale ze spokojem prowadzili swoją działalność. Prosty jest również model biznesowy – firma oferuje klientom przystępny system prowizji zależny od wielkości przedsiębiorstwa i ilości danych, które zostaną wprowadzone do Zettaset.

źródło: techcrunch.com