Zmieniamy rynek usług dla zwierząt!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

16 marca 2015 roku ruszyła aplikacja dlaZwierzaka.com, której celem jest ułatwienie kontaktu pomiędzy właścicielami zwierząt domowych a przedsiębiorcami działającymi na rynku produktów i usług dla zwierzaków. Największa baza weterynarzy, fryzjerów dla zwierząt, hoteli, sklepów i wielu innych usług zoologicznych jest już dostępna także na telefonach komórkowych.

Pomysł na nową aplikację zrodził się w głowie Ali Majcherkiewicz – świeżo upieczonej pani weterynarz i Piotrka Hyrczaka – programisty specjalizującego się w aplikacjach mobilnych. Wspólnie postanowili stworzyć serwis, dzięki któremu właściciele zwierzaków mogliby szybko odnaleźć najbliższą lecznicę czy sklep zoologiczny oraz bez problemu dotrzeć na miejsce. Praca ruszyła jesienią 2014 roku, a od listopada prowadzony jest profil aplikacji na Facebooku, gdzie zebrało się już ponad 600 fanów.

Znalezienie weterynarza jeszcze nigdy nie było takie proste

Aplikacja dlaZwierzaka.com to największa baza usług zoologicznych online. Umożliwia wyszukanie najbliższego specjalisty, przejrzenie profilu usługodawcy oraz porównanie dostępnych ofert. Korzystając z mapy, użytkownicy bez problemu mogą odnaleźć trasę i trafić do wybranego punktu. W aplikacji można też ocenić przedsiębiorcę i wyrazić swoją opinię. Już niedługo dla użytkowników będą dostępne także nowe opcje: rezerwowanie wizyty przez internet, dodawanie zwierzaków do własnych profili czy zakładanie książeczki zdrowia.

Aplikacja internetowa, mobilna i jeszcze więcej

Serwis jest już dostępny online, a aplikację w wersji mobilnej można pobrać w sklepach Android, iOS oraz Windows Phone. dlaZwierzaka.com to jednak nie tylko wielka baza usług zoologicznych. W ramach projektu działa także blog, na którym prezentowane są informacje i porady związane z hodowlą, pielęgnacją czy opieką nad zwierzakami domowymi. Dzięki dlaZwierzaka.com użytkownicy nie tylko szybko odnajdą potrzebną usługę i trafią do najbliższego specjalisty gdziekolwiek będą, ale także dowiedzą się więcej na temat swoich pupili.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem