Znajdź inspiracje na TEDxSzczecinLive

znajdz inspiracje na tedxszczecinlive
Udostępnij:
Fundacja Netcamp zaprasza na trzecią edycję TEDxSzczecinLive, która odbędzie się już 13 czerwca. W czasie wydarzenia będzie można zobaczyć inspirujące wystąpienia z TEDGlobal w Edynburgu.

Fundacja Netcamp zaprasza na trzecią edycję TEDxSzczecinLive, która odbędzie się już 13 czerwca. W czasie wydarzenia będzie można zobaczyć inspirujące wystąpienia z TEDGlobal w Edynburgu.

Hasłem tegorocznej konferencji TEDGlobal jest „Think Again” a dzięki TEDxSzczecinLive uczestnicy będą mogli zobaczyć 4 sesje tematyczne:

  • Money Talks
  • Listening to Nature
  • World on Its Head
  • Regeneration

Jesienią odbędzie się też konferencja TEDxSzczecin 2013 z udziałem lokalnych prelegentów. Fundacja Netcamp poszukuje kreatywnych wolontariuszy do współpracy przy tym inspirującym wydarzeniu.

Jako organizator inspirujących spotkań IT w Szczecinie chcemy dać uczestnikom TEDxSzczecinLive możliwość zobaczenia na żywo konferencji TEDGlobal aby zainspirować ich do działania - mówi Maciej Jankowski, Prezes Fundacji Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp”.

Aby wziąć udział w TEDxSzczecinLive wymagana jest rejestracja na stronie http://live.tedxszczecin.com. Na podstawie jakości zgłoszeń organizatorzy wybiorą osoby, które otrzymają zaproszenie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wszystkie wystąpienia będą oczywiście w języku angielskim. TEDxSzczecinLive odbędzie się 13 czerwca o godz. 18:00 we Free Blues Clubie. Podobne wydarzenia organizują również lokalne społeczności TEDx w Krakowie i Lublinie.

TEDxSzczecinLive organizowany jest w oparciu o transmisję online z konferencji TED, pozwala to zobaczyć na żywo inspirujące sesje z Edynburga. W duchu „Ideas worth spreading” TED stworzył program TEDx – lokalnych i niezależnie organizowanych wydarzeń w klimacie TED, które gromadzą razem ludzi aby dzielić się nowymi ideami.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa