Znajdź swój dreamteam w kinie Praha

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Juz 20 kwietnia kolejne spotkanie z cyklu WySTARTUPuj z Prahą. Tym razem tematem przewodnim będzie „Jak stworzyć najlepszy team na świecie?”. Jak wiadomo podstawą każdego startupu jest zgrany zespół, ale jak właściwie dobrać ludzi, aby nasz biznes rozwijał się i odniósł sukces?

fot. materiały prasowe 

Co zrobić aby wszyscy pracowali jak najbardziej efektywnie? O swoich doświadczeniach w tworzeniu zespołów opowiedzą prelegenci: Krystian Gontarek (Spotie.me), Marcin Fiedziukiewicz (Jobsquare) i Tomasz Jabłoński (Qpony.pl).

Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie czy za spotkania trzeba płacić. Otóż NIE! Wstęp jest całkowicie bezpłatny ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu musisz się zarejestrować tu: http://www.wystartupujzpraha.pl/

Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!

Pierwsze ze spotkań odbyło się 2 marca. Prelegenci: Kamil Adamczyk (Intelclinic), Paweł Sieczkiewicz (Telemedi.co) i Ross Knap (CallPage) opowiadali o tym „Jak wpaść na genialny pomysł na biznes?”. Merytorczne rady oparte na doświdczeniu, stanowiły cenną wartość dla każdego uczestnika.

WySTARTUPuj z Prahą to cykl spotkań organizowanych przez Startup Academy i Kino Praha, gdzie każdy zainteresowany ma mozliwość zdobycia wiedzy jak przejść od pomysłu do jego realizacji. Ciekawi prelegenci i filmowe inspiracje to sedno tych wydarzeń.

Krystian Gontarek – Obecnie ma 15 lat, ale swoją przygodę ze startupami zaczął w wieku 10!Obecnie, wraz z dwoma partnerami tworzy Spotie.me, czyli aplikacje pomagającą w znalezieniu co-foundera. Współprowadzi także warsztaty Szlachta Startupuje, na których pokazuje i zachęca młodzież do realizowania pomysłów. Jest początkującym programistą i uwielbia ideę livecoding.

Marcin Fiedziukiewicz – twórca aplikacji Jobsquare, która stanowi mobilne narzędzie do szukania pracy i pracowników dla handlu, gastronomii, usług, opartego na filozofii natychmiastowego kontaktu. Fiedziukiewicz jest od lat związany z rynkiem nowych technologii oraz ecommerce. W przeszłości tworzył największy wtedy na rynku serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl., narzędzie do zarządzania czasem pracy w kancelarii prawnej TemiTime oraz rozwijał Mustache.pl.

Tomasz Jabłoński – Prezes jednej z największych spółek mobilnych na polskim rynku i lider w branży smart shoppingu. Z jego aplikacji mobilnych Qpony i Blix korzysta mesięcznie ponad 1 mln użytkowników. Z wykształcenia prawnik, miłośnik Stanów Zjednoczonych, kultury amerykańskiej i muzyki country. Zainspirowany amerykańskim rynkiem kuponowym rozpoczął przygodę z własnym biznesem. 

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia