Znamy finalistów konkursu Startup Sito

Dodane:

Julia Gugniewicz Julia Gugniewicz

Udostępnij:

19 września w Kielnarowej koło Rzeszowa rusza jubileuszowa, 10. edycja konferencji InternetBeta. Podczas wydarzenia rozstrzygnięty zostanie też konkurs Startup Sito. W gronie finalistów znaleźli się m.in. UXFeedback, Surfer i ConfessorCapital.

Po raz dziesiąty w sercu Podkarpacia spotkają się setki osób na co dzień związanych z e-commerce, agencjami digitalowymi oraz startupami. Podczas konferencji BetaX wystąpi ponad 80 prelegentów, którzy zostali wybrani spośród ponad 250 zgłoszeń.

Stałym punktem programu jest konkurs Startup Sito, który jest skierowany do autorów najciekawszych polskich projektów związanych z internetem i nowymi technologiami, którzy chcą swój biznes zaprezentować w czasie InternetBeta. Udział w konkursie to szansa na dotarcie do inwestora lub potencjalnych partnerów strategicznych, możliwość zebrania feedbacku od ludzi z bardzo zróżnicowanym doświadczeniem.

W tym roku wyłoniono 6 finalistów, a są nimi:

  • UXFeedback – aplikacja, dzięki której twórcy nowych startupów mogą w jednym miejscu zaprezentować swój projekt i jednocześnie otrzymać feedback od innych osób,

  • Surfer SEO – narzędzie, które wspiera proces pozycjonowania stron internetowych, przyspiesza analizę danych i oszczędza sporo czasu,

  • Hotailors – system do sprzedaży pokoi hotelowych,

  • IC Complex – system do kompleksowej i inteligentnej konfiguracji produktów stolarki otworowej przez internet,

  • WebWave – kreator stron www.

  • ConfessorCapital  

Pomysłodawcy zgłoszonych do konkursu startup’ów wystąpią przed jury i zebranymi uczestnikami konferencji, prezentując swój pomysł. Poza prezentacją, ich zadaniem jest również wykorzystać czas do ogłoszenia wyników, w celu nawiązywania kontaktów biznesowych i relacji interpersonalnych, rozmów z jury, przekonywania do swoich pomysłów. Jest nagroda jury oraz nagroda publiczności.

Wyniki konkursu Startup Sito zostaną ogłoszone dzisiaj, 19 września, o godzinie 18:20 w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej koło Rzeszowa.