Znamy finalistów Startup Fest Agora 2015

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Jury konkursu ogłosiło listę najlepszych startupów, które już w dniach 27-28 maja br. zaprezentują się podczas finału Startup Fest Agora 2015. Do ostatniego etapu tegorocznej edycji konkursu zakwalifikowało się dwadzieścia najbardziej innowacyjnych zespołów.

Startup Fest Agora to jeden z najbardziej prestiżowych przeglądów polskich startupów, dający możliwość skonsultowania projektu z inwestorami oraz przedstawicielami największych firm i agencji reklamowych działających na polskim rynku. Do tegorocznej edycji konkursu napłynęło ponad 200 zgłoszeń.

– Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu tak wielu młodych przedsiębiorców zgłosiło się do naszego konkursu. Razem z jurorami wybraliśmy dwudziestkę najciekawszych startupów, dokonując wyboru spośród wielu ambitnych pomysłów – mówi Mateusz Tułecki, szef projektu Startup Fest i manager inwestycyjny w segmencie Internet Agory. – Do ostatniego etapu zaprosiliśmy zespoły z różnorodnymi projektami – wszystkie bardzo solidnie przygotowane. Myślę, że zarówno wybrani finaliści, jak i partnerzy Startup Festu sprawią, że tegoroczny finał będzie wyjątkowo interesujący. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie ze wszystkimi uczestnikami.

W tegorocznym finale w dniach 27-28 maja br. zaprezentuje się dwadzieścia młodych biznesów. Będą to: Real Deal, InPay, Rombo Games, Temptonik, Ubirds, Enso, eWejściówki, PetBondCare, Medufit, FlyOver, BuyBox, Alergis, PipesLab, My3DTwin, LiveCall, Analyzeo, Planaxy, Stattist, CivilHub i Advertine.

Partnerami strategicznymi Startup Fest Agora 2015 są Grupa Energa oraz PKN Orlen.
Więcej informacji o finalistach na stronie: startupfest.pl