ZnanyLekarz.pl przejmuje serwis Eniyhekim

znanylekarzpl przejmuje serwis eniyhekim
Udostępnij:

Grupa DocPlanner.com, której częścią jest największy polski serwis do umawiania wizyt z lekarzami przez internet ZnanyLekarz.pl, właśnie ogłosiła przejęcie portalu Eniyihekim, lidera rynku w Turcji. Tym samym spółka znacząco umocniła swoją pozycję na rynku europejskim, gdzie rocznie umawianych jest około 6 mld wizyt lekarskich.

Przejęcie tureckiego portalu stawia DocPlanner.com na pozycji niekwestionowanego lidera rynku europejskiego. Liczba unikalnych użytkowników odwiedzających serwisy grupy to obecnie ponad 6 mln miesięcznie. W najbliższej przyszłości załoga DocPlanner.com odpowiedzialna za rynek turecki skupi się na wzmocnieniu działu sprzedaży, a także obsługi klienta i równocześnie będzie pracować nad optymalizacją i promocją tureckiej aplikacji mobilnej. Nad dalszym rozwojem firmy będzie pracował blisko 100-osobowy zespół zlokalizowany w 3 krajach.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Eniyihekim, lider rynku tureckiego w zakresie internetowej rezerwacji wizyt u lekarzy i lekarzy dentystów, powstał w 2012 roku i obecnie działa w 69 tureckich miastach. Serwis odwiedza ponad 1,5 mln unikalnych użytkowników, którzy na stronach Eniyihekim mogą znaleźć informacje o blisko 150 000 specjalistów. Po przejęciu serwisu przez DocPlanner.com, Eniyihekim pozostanie pod dotychczasową nazwą.

DocPlanner.com to grupa serwisów internetowych, które ułatwiają pacjentom znalezienie lekarza i umożliwiają wygodne umówienie wizyty lekarskiej przez internet. Łącznie we wszystkich portalach grupy znajdują się informacje i opinie o ponad milionie lekarzy i lekarzy dentystów, co umożliwia pacjentom podjęcie świadomej decyzji o wyborze specjalisty. Zarówno pacjenci, jak i sami lekarze bardzo chwalą sobie możliwość korzystania z internetowych kalendarzy wizyt w DocPlanner.com. Pacjenci w łatwy sposób mogą sprawdzić i porównać dostępność różnych lekarzy i zarezerwować dogodny termin za pomocą zaledwie 3 kliknięć. Ważną zaletą są też przypomnienia SMS dla pacjentów o zbliżającym się terminie wizyty, które system wysyła automatycznie po umówieniu się do lekarza przez kalendarz w DocPlanner.com.