Zobacz swoje opakowanie w rozszerzonej rzeczywistości w aplikacji od zapakuj.to

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Jak dobrać właściwe opakowanie do produktu? Wystarczy iPhone lub iPad z iOS 11. Dostępna za darmo aplikacja mobilna Packhelp od zapakuj.to pozwoli na wyświetlanie wirtualnych pudełek na rzeczywistych powierzchniach i mierzenie własnych produktów w opakowaniach.

Aplikacja mobilna Packhelp pozwala na wyświetlenie wirtualnego pudełka w rzeczywistym środowisku. Wykorzystuje do tego technologię rozszerzonej rzeczywistości dostępną na platformie ARKit w systemie Apple iOS 11. Dzięki temu możliwe jest położenie pudełka na stole lub sklepowej półce, a także przymierzenie produktów do opakowań.

– Dzięki aplikacji mobilnej klienci z całej Europy mogą przymierzyć swoje produkty do naszych pudełek bezpośrednio na ekranie telefonu. Bez konieczności zamawiania próbek i oczekiwania na ich dostawę, co w zależności od kraju może trwać do kilku dni. Rozszerzona rzeczywistość pozwala na oszczędność pieniędzy i, co jeszcze ważniejsze, czasu – tłumaczy Wojtek Sadowski, CEO i współzałożyciel zapakuj.to.

Aplikacja Packhelp pozwala na wyświetlenie wszystkich opakowań dostępnych w ofercie firmy, w wersji bez nadruku, z przykładowymi projektami, a także z projektami stworzonymi w Kreatorze zapakuj.to. Dzięki temu możliwe jest obejrzenie projektu pudełka w rzeczywistym środowisku bez konieczności jego wydruku. Wszystkie projekty dostępne są po zalogowaniu lub po zeskanowaniu kodu QR wyświetlanego w Kreatorze.

Mierzenie produktów możliwe jest dzięki funkcji wyświetlania półprzezroczystego pudełka. Wystarczy umieścić przedmiot na płaskiej powierzchni i wyświetlić w aplikacji opakowanie, by w łatwy sposób przekonać się, czy pudełko zmieści pożądany produkt.

ARKit to opracowana przez Apple platforma rozszerzonej rzeczywistości, pozwalająca na łączenie wirtualnych obiektów z rzeczywistym otoczeniem urządzenia. Do działania wymaga iPhone’a 6S, 6S Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, iPhone’a X, iPada Pro lub iPada (2017) z zainstalowanym systemem iOS 11.

Aplikacja Packhelp dostępna jest za darmo w AppStore.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem