Zorganizuj życie rodzinne. Ta aplikacja ci w tym pomoże

Dodane: 16.08.2016

Mam Startup

Udostępnij:

Komunikatory, listy z zadaniami i kalendarze – to narzędzia, z których na co dzień korzystają przedsiębiorcy i pracownicy. A jak zorganizować życie rodzinne? Pomoże w tym Picniic.

Na zdjęciu Michael Cole, twórca Picniic | fot. materiały prasowe 

Według Michaela Cole, pomysłodawcy projektu, Picniic działa na podobnej zasadzie co Slack, przy czym nie jest to aplikacja dedykowana pracownikom, a domownikom. W założeniu ma pomagać członkom rodziny w komunikowaniu się, utrzymywaniu więzi, a także w organizowaniu spotkań i wspólnych posiłków. Posiada do tego odpowiednie narzędzia. Wśród nich: komunikator, kalendarz i listę zadań.

Po zarejestrowaniu się i utworzeniu konta, każdy z członków rodziny widzi profil pozostałych użytkowników. Za pośrednictwem Picniic może wysyłać im wiadomości tekstowe oraz przesyłać zdjęcia, a także planować spotkania. Informacje o nich wyświetlają się na wspólnym kalendarzu tak, że są widoczne dla wszystkich uczestników wydarzenia. Jak na razie program można pobrać tylko z AppStore’a, a wkrótce będzie to możliwe również ze sklepu Google Play.

Przeczytaj poprzedni artykuł z cyklu pt. „Z Product Hunta”.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem