Zrabatowani.pl - nowy wymiar zakupów. Kupujesz i otrzymujesz zwrot pieniędzy!

zrabatowanipl nowy wymiar zakupow kupujesz i otrzymujesz zwrot pieniedzy
Udostępnij:
Prawie 100 programów rabatowych w 70 sklepach. Setki odsłon dziennie. Tysiące złotych zwrotu z zakupów po miesiącu działania portalu. Zrabatowani.pl wprowadzają nowy wymiar do codziennych zakupów przez internet.

W ramach stale powiększającej się oferty grupy SARE, w jednej z jej spółek powstał nowy projekt Zrabatowani.pl. Uruchomiony w grudniu zeszłego roku portal zakupowy, łączy w sobie agregację kodów rabatowych oraz cashback, czyli zwrot wydanych pieniędzy. Już dziś portal może pochwalić się sporą liczbą użytkowników regularnie wracających na zakupy.

Użytkownik serwisu Zrabatowani.pl może wybrać rabaty nawet do 70% wśród stale powiększającej się listy sklepów online, a jako nagrodę za skorzystanie z serwisu Zrabatowani.pl, odbiera cashback za każde zakupy zrobione przez serwis w swoich ulubionych sklepach.

Każdy zalogowany użytkownik serwisu może wyszukać interesującą go promocję, przejść do sklepu przy pomocy przycisku "przejdź do sklepu" i zrobić zakupy w wybranym sklepie. Po zakupie daną transakcję można obserwować w rozbudowanym panelu użytkownika, w którym znajdziemy wszystkie informacje dotyczące wysokości zwrotów za zakupy.

- To co wyróżnia nas spośród innych tego typu serwisów to zwrot wydanych pieniędzy. Oszczędność jest więc podwójna. Zebrany cashback można wymienić na nagrody, wśród których są karty podarunkowe do sklepów stacjonarnych oraz online. Środki można także przelać na swoje konto bankowe, przy zachowaniu warunku minimalnej wypłaty w wysokości 50 PLN. Wszystko zależy od potrzeb danego użytkownika. Nie ma górnego limitu zebranych środków, w związku z czym Zarabatowani.pl są dobrym sposobem na oszczędzanie podczas codziennych zakupów - komentuje Daniel Werner, Brand Manager Zrabiatowani.pl.

Serwis zrabatowani.pl jest skierowanych do wszystkich, niezależnie od wieku, płci, zainteresowań i stylu bycia. Wszystkie oferty są na bieżąco analizowane przez cały zespół, aby dostarczać najbardziej aktualne promocje z różnych kategorii od mody, poprzez elektronikę, RTV i AGD, zdrowie i urodę, sport i rekreację, aż po finanse, motoryzację i telekomunikację. I co najważniejsze rejestracja w zrabatowani.pl jest całkowicie bezpłatna.