Zróbmy razem biznes! – czyli trzecia edycja Startup School

Dodane: 08.04.2011

Lech Romański

Udostępnij:

Już po raz trzeci rusza wakacyjna szkoła e-biznesu organizowana przez Fundację Startup School i Rafała Agnieszczaka. Choć w nieco innej formule, nadal skutecznie wspiera przedsiębiorcze inicjatywy młodych ludzi w internecie.

Już po raz trzeci rusza wakacyjna szkoła e-biznesu organizowana przez Fundację Startup School i Rafała Agnieszczaka. Choć w nieco innej formule, nadal skutecznie wspiera przedsiębiorcze inicjatywy młodych ludzi w internecie.

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do kolejnej edycji Startup School – wakacyjnej szkoły przedsiębiorczości w internecie. Zgłoszenia mogą nadsyłać pasjonaci marketingu, nowych technologii oraz graficy. W tym roku patronem naboru jest Codility.com, które uczestniczy w weryfikacji nadesłanych przez programistów zgłoszeń. Na tych, którzy chcą stworzyć własny e-biznes czekają dwa miesiące nauki i pracy nad projektem. Wystarczy zapał, otwarty umysł i chęć do pracy. Organizator zapewnia wsparcie merytoryczne i finansowe w trakcie całych warsztatów.

Na najlepszych czeka inwestor

Na początku września wszystkie projekty zostaną zaprezentowane publicznie podczas całodniowej gali z udziałem inwestorów. Swoją obecność na niej potwierdził już SpeedUp Venture Capital Group, który postanowił wesprzeć ideę Startup School i zainwestować w najlepsze powstałe w tym roku projekty. Spośród maksymalnie sześciu tegorocznych zespołów szansę na dofinansowanie własnego projektu ma nawet połowa z nich. Startup School to sprawdzone rozwiązanie, które bardzo nam się podoba. SpeedUp Venture Capital Group nieustannie poszukuje nietuzinkowych, nowotechnologicznych rozwiązań by móc w nie zainwestować. Dlatego nie wyobrażam sobie, aby mogło nas zabraknąć podczas tegorocznej edycji Startup School. Liczymy, że znajdziemy tam rozwiązanie, które zmieni świat na lepsze – mówi Bartłomiej Gola, Partner zarządzający SpeedUp Venture Capital Group

Zgłoś się już dziś!

Tegoroczna edycja Startup School rozpocznie się 1 lipca i będzie trwała do 31 sierpnia br. Rekrutacja potrwa do 8 maja 2011. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://www.startupschool.pl/rekrutacja

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem