Zupełnie inny portal społecznościowy, który zagina czasoprzestrzeń!

zupelnie inny portal spolecznosciowy ktory zagina czasoprzestrzen
Udostępnij:
Znaj.pl to zupełnie inny, w pełni darmowy geolokalizacyjny portal społecznościowy. Dzięki niemu spotkamy online nie tylko naszych aktualnych znajomych, ale także ludzi z naszej przeszłości, a dzięki sprecyzowanemu mechanizmowi lokalizacji, także tych, których poznamy w przyszłości.

Znaj.pl to zupełnie inny, w pełni darmowy geolokalizacyjny portal społecznościowy. Dzięki niemu spotkamy online nie tylko naszych aktualnych znajomych, ale także ludzi z naszej przeszłości, a dzięki sprecyzowanemu mechanizmowi lokalizacji, także tych, których poznamy w przyszłości.

Ostatnio szczyty popularności zdobywają serwisy, które pozwalają na meldowanie się w miejscach, w których aktualnie się znajdujemy. Ułatwiają one kontakty z osobami, będącymi w danej lokalizacji o tej samej porze czy sprawdzenia, kto był tu wcześniej. Głośno jest także o stronach na portalu Facebook z serii spotted, przez które użytkownicy poszukują nieznajomych, do których ich serce zabiło mocniej. O wiele skuteczniej i łatwiej jest jednak skorzystać ze Znaj.pl.

Główną cechą odróżniającą Znaj.pl spośród konkurencji jest opcja meldowania się w danym miejscu nie tylko w teraźniejszości, ale też w przyszłości i przeszłości. Daje to możliwość z jednej strony sprawdzenia, kogo możemy spotkać w danej lokalizacji o określonej porze. Z drugiej strony możemy także przenieść się w przeszłość – odświeżyć kontakty osobami ze wspólnej imprezy czy kolonii.

Znaj.pl wykracza poza standardowe mechanizmy oznaczania się w różnych miejscach. Nasz portal daje możliwość odnalezienia dawnych znajomych i poznania przyszłych – mówi Adam Kogut pomysłodawca serwisu. Ale także może być wykorzystany w innych, niż towarzyskie celach np. jako hub społeczności nowego bloku mieszkalnego. Myślę, że może być przydatny dla różnego typu mniejszych i większych społeczności w których użytkownicy chcą wymieniać się informacjami na tematy im bliskie, jak np. bezpieczeństwo w okolicy, wydarzenia i ważne wiadomości poparte zdjęciami.

Swoje miejsce na portalu znajdą także entuzjaści spotted oraz chcący odszukać osoby zauważane np. w klubie – dzięki oznaczaniu się w lokalizacjach możemy spotkać ludzi, którzy byli w tym samym miejscu w podobnym okresie czasowym. Znaj.pl oferuje również podstawowe funkcje portali społecznościowych, jak galeria, tworzenie sieci kontaktów czy tworzenie osobistych profili.

Dla autorów ważne są kwestie prywatności i personalizowania lokalizacji. Każdy użytkownik może zadecydować na ile on i jego lokalizacje będą widoczne dla innych. Takie rozwiązanie umożliwia zalogowanym osobom gromadzenie się w mniejszych, prywatnych grupach.

Zapraszamy do zapoznania się z animacją pokazująca mechanizm serwisu

źródło: informacja prasowa