Zwiększ sprzedaż w swoim e-sklepie – rusza PayU Developers’ Day

zwieksz sprzedaz w swoim e sklepie rusza payu developers day
Udostępnij:
Rośnie liczba osób szukających tańszych towarów w sieci, a dzięki nowoczesnym metodom płatności e-zakupy są coraz wygodniejsze. Trendy w tym segmencie wyznacza PayU S.A. Firma uruchomiła usługę płatniczą opartą na koncepcji Open ID. W związku z rozszerzeniem oferty, 26 stycznia rozpoczną się...

Rośnie liczba osób szukających tańszych towarów w sieci, a dzięki nowoczesnym metodom płatności e-zakupy są coraz wygodniejsze. Trendy w tym segmencie wyznacza PayU S.A. Firma uruchomiła usługę płatniczą opartą na koncepcji Open ID. W związku z rozszerzeniem oferty, 26 stycznia rozpoczną się cykliczne, bezpłatne szkolenia dotyczące integracji e-sklepu z PayU.

Cykl szkoleń pod hasłem PayU Developers’ Day skierowany jest do właścicieli e-sklepów, integratorów, webdeveloperów, programistów i pasjonatów technologii internetowych. Będą oni mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku płatności internetowych w Polsce. Celem bezpłatnych warsztatów jest pokazanie możliwości udoskonalenia biznesów internetowych m.in. dzięki zastosowaniu systemu płatności opartego na koncepcji Open ID.

- Jako największy operator płatności internetowych w Polsce czujemy się odpowiedzialni za jakość usług świadczonych w tym zakresie. Zależy nam na maksymalnym uproszczeniu formalności związanych z zakupami online. Chcemy edukować rynek i w tym celu organizujemy m.in. szkolenia PayU Developers’ Daymówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. - Im więcej będzie e-sklepów, które zaoferują płatności internetowe w systemie Open ID, tym zakupy będą szybsze i wygodniejsze, co przyniesie korzyść zarówno sprzedawcom, jak i kupującym – dodaje.
Zajęcia podczas PayU Developers’ Day poprowadzą eksperci e-biznesu, praktycy wspierający wdrażanie systemów PayU w największych polskich e-sklepach. Każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Najbliższe szkolenia odbędą się 26 stycznia w Warszawie oraz 31 stycznia w Poznaniu.

Wiedza zdobyta podczas szkoleń pozwoli właścicielom sklepów na pozyskanie nowych klientów. Podczas warsztatów przedstawiony zostanie proces integracji e-biznesu z systemem płatności dostarczanym przez PayU. Rozwiązanie to gwarantuje wygodne i szybkie zakupy, co oznacza więcej zadowolonych, a tym samym powracających kupujących.

Szczegóły dotyczące terminów szkoleń i sposobu zgłaszania się dostępne są na stronie
http://www.payu.pl/developersday/ oraz na FanPage’u PayU.

źródło: informacja prasowa