Życie startupowca na walizkach

zycie startupowca na walizkach
Udostępnij:
Szukając ciekawych filmów o startupowcach znalazłem nowy serial, który nazywa się Suitcase Startup. Dokument przedstawia głównego bohatera, Chrisa Bradleya, który co dwa tygodnie leci do Londynu gdzie spotyka się z innymi przedsiębiorcami. Nie ma swojego biura, mieszkania i pieniędzy.

Szukając ciekawych filmów o startupowcach znalazłem nowy serial Suitcase Startup. Dokument przedstawia głównego bohatera, Chrisa Bradleya, który co dwa tygodnie leci do Londynu gdzie spotyka się z innymi przedsiębiorcami. Nie ma swojego biura, mieszkania i pieniędzy. Startup tworzy "na walizkach".

fot. Fotolia

Kim jest Chris? Bohater serialu Suitcase Startup jest młodym przedsiębiorcą na co dzień mieszkającym w Walii. Inspiracją do stworzenia swojego startupu Publicate była wcześniejsza praca w fabryce LCD w Amsterdamie i Tajwanie. Dzięki temu narzędziu możemy w ciekawy sposób zaprezentować to co nas interesuje i co nas ostatnio zainspirowało.

W serialu zobaczymy jak Chris dzięki pomocy sponsorów stara się rozwijać swój biznes spotykając się z ciekawymi ludźmi. Celem serii jest pokazanie życia startupowca z najbliższej jemu perspektywy, czyli konsultowania projektu z innymi przedsiębiorcami i szukania pieniędzy od inwestorów. Pierwszy odcinek serialu możecie obejrzeć poniżej. W komentarzach opiszcie swoje wrażenia. Miłego oglądania!