Żyj Kolorowo z ENCE PENCE

Dodane: 01.10.2014

Informacja prasowa

Udostępnij:

ENCE PENCE to projekt, w którym pasja stworzenia czegoś oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju splotła się z chęcią dzielenia się radością i wszystkim, co kojarzy się z ciepłem, pozytywną energią i kreatywnym działaniem.

 

Żyj kolorowo, Euforia, Radość, Frajda, Uniesienie – to nie tylko nazwy kolekcji bransoletek, ale hasła przewodnie, które przyświecają autorkom projektu. Wychodzą one z założenia, że każdy człowiek powinien żyć barwnie, ciesząc się otaczającym światem i ludźmi dookoła. Każdorazowo podkreślają, że ENCE PENCE to nie tylko kreatywny projekt, lecz przede wszystkim styl życia – chęć wypełniania wszystkiego dobrą i pozytywną energią.

Bransoletki ENCE PENCE to nie tylko wychodzenie naprzeciw nowym trendom, lecz także radość z projektowania tego, co wyjątkowe i płynące z przekonania, że życie warto wypełniać jedynie tym, co barwne i ciepłe – stąd ręczne wykonanie, wszystkie kolory tęczy, które ożywią i pokolorują nawet najbardziej pochmurny dzień roku.

Kolekcja zawiera linię damską, męską oraz dziecięcą. Wszystko po to, aby każdy mógł mieć przy sobie element poprawiający nastrój i gwarantujący najlepszy humor. W procesie tworzenia dobierane są materiały najlepszej jakości, każda bransoletka wykonana zostaje z niezwykłą dbałością o szczegół tak, aby każdy jej posiadacz czuł się wyjątkowy i wyróżniony.

Wychodząc z założenia, że czyn należy przekuć w działanie, ENCE PENCE stworzyło akcję charytatywną „Pokoloruj dzieciom świat…”, która wspiera Fundację Rodzin Adopcyjnych. Wraz z Magdalena Różczką, która zaangażowała się w akcję, ENCE PENCE zaprojektowało bransoletki, których sprzedaż wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku. Akcja „Pokoloruj dzieciom świat…” zyskała wielu sympatyków i wsparły ją kolejne znane osoby, m.in.: Paweł Małaszyński, Jan Wieczorkowski, Beata Sadowska, Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Więdłocha.