Zyskaj nawet 3250 zł w ramach promocji konta firmowego w Santander Bank Polska

Dodane: 30.11.2020

Mam Startup

Udostępnij:

Santander Bank Polska wraz z Bankier.pl i sprzedajemy.pl stworzył specjalną ofertę dla przedsiębiorców, w ramach której mogą oni otrzymać aż 3250 zł z nowo otwartym rachunkiem firmowym.

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i zastanawiasz się nad założeniem nowego konta firmowego albo chcesz zmienić bank, koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na nową ofertę specjalną Santander Banku Polska. Dzięki niej możesz zyskać nawet 3250 zł. Oferta dotyczy niezwykle korzystnego dla przedsiębiorców „Konta Firmowego Godnego Polecenia”.

Posiadacze tego typu konta mogą liczyć na zwolnienie z opłat przez pierwsze 24 miesiące prowadzenia rachunku, w tym m.in. :

  • na brak opłat za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN,
  • wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
  • przelewy krajowe w systemie Elixir w bankowości internetowej i mobilnej,
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej,
  • smsKody autoryzacyjne,
  • czy zlecenia stałe na konto w innym banku.

Dla nowych posiadaczy konta, którzy założą rachunek najpóźniej do 18 grudnia br., Santander Bank we współpracy z Bankier.pl i sprzedajemy.pl przygotował ofertę specjalną, w której możesz otrzymać do 3250 zł!

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 250 zł od Bankier.pl, wystarczy do 18 grudnia br. otworzyć rachunek firmowy na stronie www.godnepolecenia3.zgarnijpremie.pl, następnie do 15 stycznia 2021 r. podpisać umowę o „Konto Firmowe Godne Polecenia” oraz w czasie kolejnych dwóch miesięcy (do 15 marca 2021 r.) spełnić wymagane warunki:

  • z otwartego rachunku płatniczego wykonać 3 dowolne przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash na rachunki płatnicze prowadzone przez podmiot inny niż Santander Bank (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne oraz przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego);
  • pobrać i co najmniej raz zalogować się do Aplikacji Mobilnej Banku.

Po spełnieniu powyższych warunków, bank powiadomi Cię o przyznaniu premii – nastąpi to najpóźniej do 15 kwietnia 2021 r.

Natomiast aby zyskać aż do 900 zł od Santander Banku Polska w postaci zwrotu, wystarczy podczas zakładania konta skorzystać również z oferty karty debetowej Mastercard Business Debit (podczas tego procesu konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych), a następnie wykonywać jeden przelew w miesiącu do ZUS lub US na min. 200 zł i dokonywać transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą. Przez okres 6 miesięcy bank będzie zwracać 3% od łącznej miesięcznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą, maksymalnie 150 zł na miesiąc.

Dodatkowo przedsiębiorcy, którzy podpiszą swoją pierwszą umowę o akceptację kart z Elavon Financial Services Designated Activity Company za pośrednictwem Santander Bank Polska i aktywują terminal (pierwsza transakcja) nie później niż w ciągu 6 miesięcy od założenia konta, mogą liczyć na 100 zł premii od Santander Bank Polska.

Warto pamiętać, że bonus 250 zł skierowany jest do przedsiębiorców, którzy obecnie nie mają konta firmowego w Santander Banku Polska, ani nie mieli go od co najmniej od 1 listopada 2019 r. Natomiast w przypadku pozostałych promocji, mogą z nich skorzystać przedsiębiorcy, którzy nie mieli konta firmowego od 31 marca 2019 r.

Jednak na tym nie koniec promocji. Każdy posiadacz konta firmowego w Santander Bank może otrzymać 1000 zł na promowanie ogłoszeń na portalu sprzedajemy.pl – wystarczy zarejestrować się na stronie www.santander.pl/ws-sprzedajemy-z-premia. Dodatkowo, jeśli posiadacz rachunku założy konto PRO na sprzedajemy.pl, może liczyć na 3 miesiące bez opłat za konto PRO i na otrzymanie kolejnego 1000 zł!

Co ważne, wszystkie powyższe promocje mogą zostać połączone, dzięki czemu, zakładając konto, możesz zyskać do 3250 zł!

Pamiętaj, oferta specjalna trwa tylko do 18 grudnia br., w związku z czym nie zwlekaj i skorzystaj z niej już dziś na stronie www.godnepolecenia3.zgarnijpremie.pl!

 

Artykuł powstał we współpracy z Santander Bank Polska.